• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2022

ARALIK 2022


ARALIK 2022

İKİZLER DOLUNAY’I
Gökyüzünün ışıkları olan Ay ve Güneş karşı karşıya geldiklerinde  meydana gelen Dolunaylar, Yeniay zamanları  başladığınız projeleri tamamlamak için iyi bir fırsat sunar. Dolunaylar  tamamlanma, gerçekleri görme ve   kırılma noktalarını,  ve artık bize hizmet etmeyen durumlardan veya kişilerden kurtulma şansı verir.  8 Aralık Dolunay’ı İkizler-Yay hattında gerçekleşiyor , İkizler burcundaki dolunay, eğitim, iletişim, kardeşler, medya, tanıtım-pazarlama , yabancılarla yapılan işler, uzak seyahatler, din ve felsefe konuları, akademik eğitimler, hukuksal konularla ilgili temaları içeriyor. Tüm bu konulara ilgili  odağınızı ve enerjinizi nereye koymak istediğinizi anlamanız açısından da önemli bir dönüm noktası olabilir, bazı şeyleri önceliklendirmenize yardımcı olabilir, hangi ayrıntıların  önemli olduğunu ve hangilerinin göz ardı edilebileceğini ortaya çıkarabilir.
Ay ve  geri harekette olan Mars 16 derece İkizler burcunda,  tutku, öfke ve motivasyon  ile ilgili duygular var, sözlerimize dikkat etmek, öfkemize yenik düşmemekte fayda vardır. Mars geri gittiği için, bu temalar üzerinde daha yoğun, odaklanmış bir şekilde çalışıyor olabiliriz ve Dolunay’ın getirebileceği kararlarla, derin bir salıverme veya sınırlayıcı düzenlemelerden kurtulma duygusu gelebilir. Güneş geri giden Mars ile tam karşıtlık yapıyor, güçlü arzularınıza ulaşma konusundaki kararlılığınız artabilir, haklarınız veya istekleriniz için savaşmak isteyebilirsiniz.  Mars motivasyon, eylem ve enerji gezegenidir, geriye giderken, motivasyonlarınızı ve eylemlerinizi sorgulamak ve enerjinizi neye harcamayı seçtiğinizi yeniden düşünmek zorunda hissedebilirsiniz. Mars'ın varlığı ayrıca bir şey hakkında hararetli veya heyecanlı hissetmenize neden olabilir. Duygularınızı dengede tutmak zor olabilir ama bazen kızmak, kendini savunmak ve hararetli duyguların salıverilmesine izin vermek  de iyi gelebilir ama yine de öfkenizi ve ateşli duygularınızı  kontrol edin , sabırlı olun ve öfkenizi kontrol altında tutun, sözlerinize dikkat edin,arkadaşlar.
Aynı zamanda Ay ve Mars, Kova burcundaki Satürn ile üçgen açıda, Güneş Satürn ile altmışlık açıda ve Satürn, bu dolunay sırasında ortaya çıkabilecek durumlara sabırlı ve ölçülü yaklaşımlar sergilemeniz için  sorumluluk ve olgunluk veriyor.  Neptün, bu Dolunay sırasında gökyüzünde aktif olan başka bir gezegen. Neptün sezgileri anlatır ,bu Dolunay’ın   etkisi altında içgüdülerinize güvenmekte fayda vardır.  Dolunay’ın yükselen burçlara etkilerini www.astrodanismanlik.com sitemizden Aralık ayı burç yorumlarından okuyabilirsiniz. Dolunay’ın hepiniz için hayırlara vesile olacak açılımlar yapması dileği ile sevgiler.