• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2022

ARALIK 2022


ARALIK 2022

MERKÜR OĞLAK BURCU SEYAHATİ 7 ARALIK- 11 ŞUBAT 2023
Merkür Oğlak burcu seyahatinde iken  2022’nin son Merkür retrosu Oğlak burcunda gerçekleşecek. Merkür bu burçta iken iletişimin daha doğru ve gerçekçi akacak ,  karar verebilmek ve kalıcı sonuçlara ulaşmak için daha fazla zamana ve konsantrasyona gerek olacak  çünkü zihinsel süreç yavaş  ne de olsa ağır abi Satürn ‘nün burcunda Merkür. Aynı zamanda çalışma hayatında daha bir disiplinli, ciddi, kuralları benimseyen bir düşünce tarzı ile hareket edeceğimiz zamanları da ifade ediyor.
Merkür Oğlak burcu seyahatinde 24 derecede iken  29 Aralık’ta geri hareketine başlıyor ve 19 Ocak 2023’te 8 derece Oğlak burcunda iken düz hareketine başlıyor ve 11 Şubat 2023’te Kova burcuna geçiş yapıyor neredeyse 2 ay boyunca bu burçta bir ileri bir geri hareket edecek.
Merkür geri harekette iken , gündemimizde yanlış anlaşılmalar  ve aksilikler bir türlü bitmek bilmez; telefonlar, bilgisayarlar gibi teknolojik aletler bozulur, bir türlü kendimizi karşımızdakilere doğru bir şekilde ifade edemeyiz gibi durumları çok yaşayabiliriz çünkü Merkür gökyüzünde geriye doğru hareket ediyor gibi göründüğü için, Merkür ile ilgili şeyler konuşmalar, ticari işler, tartışmalar  teknoloji, seyahat  gibi konular bir türlü kontrol edilemez. Merkür özellikle Oğlak burcunda geri hareket ettiğinde, Oğlak burcunun yönettiği yaşam alanlarında yani kariyer, hırslar ve toplum önündeki statü ön planda olur ve bütün bu aksilikler, iş hayatınızda , otorite  figürleri ile çatışmalarınız veya imajınızı zedeleyici durumlar olarak karşınıza çıkabilir.  Oğlak burcundaki  gerileme, profesyonel yaşamınıza dönüp bakmak ve nerede değişiklik yapılması gerektiğini değerlendirmek için aslında harika bir zamandır eğer gittiğiniz yönden memnun değilseniz,  geçmişte denediğiniz planları veya yolları yeniden gözden geçirmenin zamanı gelmiş demektir. Bu seyahatin yükselen burçlara etkisini www.astrodanismanlik.com Aralık ayı burç yorumlarından okuyabilirsiniz, sevgiler.