• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK 2022

ARALIK 2022


ARALIK 2022

JÜPİTER KOÇ BURCU SEYAHATİ
20 ARALIK 2022- 16 MAYIS 2023
Merhaba, ben Jüpiter gökyüzündeki diğer gezegenlere göre manyetik alanım daha kuvvetlidir o kadar kuvvetli ki şiddetli radyo parazitlerine kaynaklık ederim hatta bazen Güneş’ten daha fazla enerji yayarım. Ben Jüpiter, kişisel haritalarınızda hangi alanda isem o konularda fırsatlar, şanslar yaratırım, geniş bir bakış açısı ,başkalarına karşı derin ve anlayışlı duygular beslerim. Bu konularla ilgili geniş vizyonumla büyük resmi görmenizi sağlar , büyük düşünmenize sebep olur şans ve ödül veririm. Her yıl burç burç dolaşır bulunduğum burçta şansları ve fırsatları cömertçe önünüze sererim.
İşte 20 Aralık 2022-16 Mayıs 2023 arası Koç burcunda bu cömert hediyelerimi  vermeye  geliyorum diğer burçların da hangi alanındaysam onlara da o konularla ilgili hediyelerim olacak merak etmeyin!
Ben Jüpiter, Koç burcundayken Koç’un cesaretini, liderliğini, öncülüğünü , girişimciliğini  tüm bunların farkındalığını genişletmeye , bu özelliklerini hayata geçirebilmesi için şans ve fırsatlar vermeye geliyorum,  biliyorum coşkum  iyi niyetli olsa da  ölçüsüz davranışlara sebebiyet verebilirim bu yüzden sizler aşırıya kaçmamaya özen göstermelisiniz benim olumlu yönlerimi besleyip olumsuz tarafım olan aşırıya kaçma, abartma tarafımı beslememelisiniz. Ben Koç burcu seyahatimde iken diğer burçlara etkilerim ne olacak derseniz;
KOÇ
Sevgili Koçlar şanslı bir dönemden geçiyor olacaksınız,  isteklerinizin yerine gelmeye başladığı, gerçekten başarmak istediğinize emin olduğunuz  şeyleri elde etmeye çok yakın olacağınız , koşulları istediğiniz gibi yönlendirebilme şansınızın artacağı, kendinize güveninizin geliştiği bir dönem. Öğrenmek ve yeni deneyimler edinmek , yeni bir iş kurmak, yeni bir şeylere başlamak söz konusu olabilir. Kişisel büyüme, ruhsal gelişim, manevi değerler ve dini temalar adına da olumlu,  ufkunuzun genişlediği bir dönemdir. Ama fiziksel olarak da büyüme söz konusu olduğu için kilo alma riski vardır. Lükse kaçma, kendinize fazla müsamaha gösterme ve müsrifleşme de söz konusu olabilir.
BOĞA
Sevgili Boğalar, kontrol dışında gelişen faktörler, endişeler, gizli düşmanlıklar, hastalıklar ve hazırlık alanınızda. Kendi iç dünyanız hakkında daha fazla şey öğrenmek , kendinizin de farkında olmadığı  yeteneklerinizi  açığa çıkarmak konusunda şans ve fırsatlar sizinle. İçe çekilerek kendinizi geliştirebilir, manevi ve ruhsal yönde genişleyebilirsiniz. Bu dönem  iç bilgeliğinizden en çok istifade edeceğiniz, kendi yaratıcı yönlerinizi fark edeceğiniz, geleceğe yönelik amaçlarınızı saptamak, bunlara yönelik kendinizi hazırlamak için kullanabileceğiniz dönemdir. Size hayatınızda sanki koruyucu melek varmış gibi hissettirebilir, en zor zamanlarınızda mucizeler yaşayabilirsiniz.
İKİZLER
Sevgili İkizler, arkadaşlar, gruplar, sosyal yaşam ,iyi şans ve kazanımlar, umutlar, mutluluk, hedefler konusunda yardımcı olan kişiler ve profesyonel girişimlerin parasal destekleriyle ilişkilendirilen bu evden Jüpiter geçerken  güzel gelişmelere işaret edebilir, önemli şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Grup aktivitelerinde artış ve sosyal çevrenizde genişleme olabilir hatta kariyerinizde ilerlemenize yardımcı olacak kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Dostlarınız aracılığı ile işler alabilir, kazanımlar elde edebilirsiniz. Bazılarınız bu dönemde toplumsal olaylarla ve hayır işleri ile ilgilenebilir.
 
 
YENGEÇ
Sevgili Yengeçler, kariyer, meslek veya uğraşılar, amaçlar, dış dünya ile iletişim, talih, üstler, patronlar, güçlü kişiler, gelecek hedefleri konularında pozitif yönde önemli gelişmelere , şans ve fırsatlara sebep olabilir.  Sosyal statünüzü yükseltebilecek ,mevki, itibar, saygınlık, şöhret kazanabileceğiniz bir dönem olabilir. Bazılarınız  işle ilgili becerileri ve yönetme kabiliyetiniz, çalışkanlığınız ve özveriniz sayesinde işinizde başarıya ulaşabilirsiniz.
ASLAN
Sevgili Aslanlar, uzak seyahatler ve yabancılar, eğitim, yayıncılık, dini ve ilahi konular, hayata bakışınızı genişletecek felsefi konular, uzak akrabalarla ilgili temalarda olumlu gelişmeler beklenebilir. Bazılarınız bu süreçte gerek gezi amaçlı, gerekse iş amaçlı seyahatlerde şans ve fırsatlar yakalayabilir. Bu dönemde yapacağınız seyahatler  ufkunuzu genişletebilir.  Bazılarınız bu dönemde yabancılarla  ticaret yapabilir, turizm, uluslararası konularda şans ve fırsatlarla karşılaşabilir. Özellikle felsefi, dinsel ve ruhsal alanlarda kendinizi geliştirme olanakları olabilir, sadece öğrenmek, eğitim almak açısından değil, aynı zamanda seminer düzenlemek, bilgi paylaşmak ,eğitimle ilgili konular, yurtdışından eğitim alma durumları olabilir.
BAŞAK
Sevgili Başaklar , ortaklaşa işlerden edinilen kazançlarla , ölüm ve miraslar, metafiziksel konularla ilişkili gündemleriniz olabilir. Jüpiter alandan geçişi esnasında haritalarınızda olumsuz açıları varsa giderlerde abartılar görülebilir, boyu aşan kredi ve borç girişimleri yüzünden zarar görülebilir. Ama olumlu açıları varsa ya da en azından olumsuz açıları yoksa, kredi ve borç girişimi açısından bu transit değerlendirilebilir. Aynı zamanda eşinizin veya ortağınızın  finans durumu ile ilgili şans ve fırsatlar olabilir. 8.ev tehlikeler evi olduğu için Jüpiter’in bu alandan geçişi tehlikelerden koruyabilir, ameliyat durumu varsa koruyucu olabilir. Bu dönemde bazılarınız alacaklarını tahsil edebilir.
TERAZİ
Sevgili Teraziler, yakın ilişkileriniz, ortaklıklarınız, davalarınız ve taşınma ile ilgili konularda yeni şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Daha şanslı ve kısmetli hissedeceğiniz bu dönemde ortaklık teklifleri alabilir, ortaklıklar kurabilirsiniz. Evlilik söz konusu olabilir. Önemli, saygın, kültürlü kişiler özel veya profesyonel anlamda hayatınıza girebilir ve size yardımcı olabilirler. Sosyal anlamda destek görebilirsiniz. Herhangi bir konuda birebir danışmalık almanız söz konusu olabilir.
AKREP
Sevgili Akrepler, işinizle ilgili konularda, iş arkadaşlarını ve astlarınızla ilgili konularda fayda ve destek görürsünüz. İşle ilgili yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. İşinizi geliştirmek ve büyütmek için de iyi bir transit olacaktır. Sorumluluklarınızın altından rahatça kalkabileceğiniz için başarıyı yakalayabilirsiniz. Çalışanlarınızın ya da iş arkadaşlarınızın terfi ve başarıları da söz konusu olabilir. Eğer bir sağlık sorunu varsa Jüpiter’in bu evden transiti ile hastalığınız iyiye gidecektir. Diğer yandan da kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için de iyi bir dönem olacaktır.
YAY
Sevgili Yaylar, çocuklar, aşk hayatı, yaratıcı fikirler ve sanatsal yaratıcılıklar, eğlenceli aktiviteler ve kaçamak tatiller konularda pozitif gelişmelerle ,şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.  Çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz. Çocukları olanlar ise onlarla  ilişkilerini geliştirebilir, çocuklarından  gurur duyulacak olumlu gelişmeler yaşayabilir. Hobilerinize, sportif aktivitelere daha çok vakit ayırabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler , yaşayacağınız aşk ve cinsellik deneyimleri hayatınıza renk katabilir. Bazılarınız sizden farklı kültürden veya daha fazla hayat deneyimine sahip kişilerle aşk yaşayabilir. Mevcut beraberliğinizde ise canlanma olabilir. Eğlence hayatınızda da renklenme, hareketlenme olabilir, buna paralel olarak sosyalliğiniz de artabilir.
OĞLAK
Sevgili Oğlaklar, aile , ailevi konular, yuva ve yerleşim konuları, ev sahibi olmak veya gayrimenkul alım satımları açısından da şanlı ve kısmetli bir döneminiz olacaktır. Aile içerisindeki kırgınlıklar bitebilir, ailede genişleme olabilir. Diğer taraftan ailevi şartlarınızda genişleme ve rahatlama olabilir. Ailenizden destek alabilir, aile içerisinde karşılıklı olarak cömertçe destek alış verişi olabilir. Bazılarınız bu dönemde aileye yeni bir üye geldiğini öğrenebilir.
KOVA
Sevgili Kovalar, kardeşler, yakın çevre ilişkileri, zihinsel aktiviteler, iletişim, kısa seyahatler, fikirleri yazılı veya sözlü ortaya koyma, eğitim, yayıncılık gibi konularda önemli gelişmeler ve şanslar yakalayabilirsiniz. Hayat görüşünüzün  genişleyeceği ;eski kalıpların açılmaya başlayacağı ve  önyargılarınızın  azalacağı bir süreçte olacaksınız. Geleceğe dönük planlarınızın  daha genişleyeceği, fikir ve görüşlerinizi  daha çok sayıda insana ulaştırabileceğiniz bir süreçte olacaksınız. Bazılarınız bu dönemde  seminer verebilir, sosyal medyada daha fazla yer alabilir, yazabilir, yayınlayabilir, zihinsel becerilerinizi geliştirme konusunda yeni fırsatlar çıkabilir. İlgilendiğiniz konularda araştırma yapma olanağı bulabilirsiniz; araştırmalarınızı  genişletebilirsiniz. Bu transit süresince yakın çevreyle iyi iletişim içerisinde olmak bütün kapıları açacaktır. Bu dönemde  yakınlarınızdan aldığınız maddi ve manevi destek artar; bu kişiler  hayatınızla ilgili hayırlı şeylere vesile olabilirler.
BALIK
Sevgili Balıklar, parasal konularda size bolluk, bereket ve şans gelme zamanı. Bu transit boyunca kazanımlarınız artabilir veya yeni kazanım yolları bulabilirsiniz. Yeni iş girişimlerinden artan kazanç  şansı ve fırsatları olabilir.  Kazancınız sizi tatmin edebilir ve elinizdeki kaynaklarınız değer kazanabilir. Kazancınız arttıkça kendinize güveniniz de artacaktır. Ancak abartılı girişimlere ve aşırı risk almamaya dikkat etmelisiniz.