• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK'19

ARALIK'19


ARALIK'19

1 Aralık 2019 Pazar Gökyüzünden Mesajınız Var…
Günaydınlar, bugün Aralık ayının ilk günü 2019 yılının son ayı, yeni yıl için geri sayım başladı. Hepimiz için çok güzel, hayırlı ,sağlıklı bir ay olsun.
Güne Ay Kova burcunda başlıyoruz; aklımıza ilginç fikirlerin gelebileceği, sıra dışı , yenilikçi düşünmeye meyilli 2,5 gün var önümüzde. Bu günlerde astroloji, psikoloji, sosyoloji ,bilimsel çalışmalar ve entelektüel çalışmalarla ilgilenebiliriz. Bugünler arkadaş toplantıları ,sosyal etkinliklere katılmak için süperdir. Bilgisayar, internet gibi teknolojik konularla daha fazla ilgilenebiliriz ya da bu konularla ilgili gelişmeler olur yeni model bir bilgisayar geliştirilmesi gibi, ayrıca sürprizler olabilir, beklenmeyenin bekleneceği zamanlardır. Günün gökyüzü mesajlarına bakacak olursak;
07:33 Ay Uranüs karesi ile beklenmedik ve hoş olmayan sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.
12:39- 16:46 Ay ve Mars kare açısı ile duygusal olarak öfkeli olabileceğimiz zamanlar bu süreç içinde dikkatli olmakta fayda var. Sosyal ortamlarda ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize dikkat, adeta kavga, gerginlik, alınganlık, duygusallık, münakaşa ve düşünmeden kafa kol girişme zamanıdır. Bu zamanda fazla acele davranabilir , atak ve kritik davranışlara meyledersiniz. Bu transitte özellikle kesici aletlerden zarar, görebilir, ufak tefek kazalar yaşayabilirsiniz, dikkatli olun lütfen!
14:35-18:50 Ay ve Güneş olumlu açısı ile adeta yoğun ilişkiler arasında rahat bir nefes alma molasıdır. En azından duygularınızı  kontrol ederek sizi boğmasına fırsat vermez ve  dingin bir halde  olabilirsiniz. Arkadaş, kadın-erkek  veya grup ilişkileri için iyi zamanlardır. Gerçek duygu bağı üzerine kurulan arkadaşlıklar bu zamanda olabilir, kendi ihtiyaçlarınızı düşünürken başkalarını göz ardı etmezsiniz Arkadaşlık ve dostluğun yararlarının görüldüğü bir zamandır diyebiliriz, değerlendirin. Sevgiler ,iyi Pazarlar..