• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK'19

ARALIK'19


ARALIK'19

10 Aralık 2019 Salı Gökyüzünden Mesajınız Var

Günaydınlar, gün boyunca akşam saatlerine kadar Ay Boğa burcunda ve boşlukta olacak arkadaşlar bu yüzden bugün önemli girişimleriniz için uygun bir günde değiliz haberiniz olsun yapacağınız her türlü girişim olumsuz sonuçlanabilir. Günün mesajlarına bakacak olursak;

Ay ve Kiron arasındaki olumlu açı gün boyu bizi etkileyen bir enerji veriyor olacak. Kendimizi şifa veren bir öğretmen rolünde bulabiliriz, kendimize dermen bulamadığımız ama başkalarının derdine  sözlerimizle derman olabileceğimiz , şifa verebileceğimiz ve  cesaretlendireceğimiz zamanlar. Derdini söylemeyen derman bulamaz, yakınlarınızın tavsiyelerini almak için güzel bir enerji var değerlendirin.

19:46 Ay İkizler seyahati başlıyor; iletişime açık, zihinsel aktivitelerin bol bol önem kazanacağı, dedikodular ve sohbetlerin tavan yapacağı 2,5 gün bizi bekliyor fazla gıybet etmeyin bu süreci zihninizi eğiterek geçirin, yeni bilgiler öğrenin  bizden naçizane bir tavsiye! … Bilimsel konularla ilgilenmek, konferans vermek, konuşmak, okumak, pazarlama işi yapmak iyi sonuçlar  verebilir bu arada hatırlatalım.

21:37-23:42 arası saatlerde ise Ay ve Merkür arasında karşıt bir açı var  Bu transitteki kutupsallık ; duygusal ihtiyaçlar ve düşünceler, sözel ifadeler  arasında çatışma ,mücadele olabilir. Sudan sebepler bahane edilerek, ailevi ilişkilerde sorunlar olabilir. Eski önyargılar, çocukluk anıları, geçmiş tecrübelerin etken olduğu tartışmalar yaşanabilir. Duygusal sömürü, yanlış anlaşılmalar, iletişim sorunları söz konusu olabilir, bu saatlerde ilişkilere dikkat! Sevgiler.