• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ARALIK'19

ARALIK'19


ARALIK'19

25 Aralık 2019 Çarşamba Gökyüzünden Mesajınız Var
Günaydınlar, Ay Yay burcunda ilerlemeye devam ediyor; özgür ,dışa dönük, heyecan ve yeniliklerin hayatınıza coşku, neşe ve sevinç getirebileceği, seyahat edebileceğiniz, akademik çalışmalar, yabancılarla ilgili işlerin devrede olabileceği bir güne günaydın diyoruz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
 
12:16–14:18 Ay ve Merkür kavuşumu ile eğitim almak, eğitim vermek, lisan öğrenmek, el becerileriyle ya da ifade becerileriyle ilgili şeyler öğrenmek, seyahat etmek, fikirlerini yazmak ve yayınlamak açısından en ideal transitlerden biridir. Önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak için uygun bir dönemdir. Kısa bir süre için de olsa, akıl ve mantık, ruh halinin etkisi altına girer. Bunun sonucu o andaki şartlara göre olumlu veya olumsuz olabilir.
 
14:18 den sonra  Ay boşluğa giriyor, bu saatten sonra gün bitene kadar boşlukta kalacak. Bu süreci  tamamlanmayı bekleyen işlerimizi bitirmek için kullanabilirsiniz. Çalışmayan  arkadaşlarımız da evde eksik kalan işlerini bitirebilir ya da keyif zamanları yaratabilirler; uzun bir kahve molası veya güzel bir film izlemek ya da kitap okumak, elişi yapmak, internette gezinmek, meditatif çalışmalar yapmak iyi gelebilir. Güzel bir gün olsun sevgiler.