• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

Aslan Burcu

Aslan Burcu


Aslan Burcu

Öncelikle 30 Ağustos’ta Başak burcunda yeniay oluşacak. Eğitim, seyahat konularıyla ilgili parasal kazançlarınız varsa ya da bu konularda girişimleriniz olacaksa 1-2 Eylül gibi yeni başlangıçlar ve girişimler yapabilirsiniz. Eylül ayının özellikle ilk yarısı maddi konularda sizin için güzel gelişmeler getirebilir, değerlendirin ve fırsatları yaratmaya çalışın. Ertelemeler vazgeçmeler boşvermişlikler yapmayın.

14 Eylül Balık burcu Dolunayında ise eşinizin parası konularında varsa ortaklıklarınızdan gelen maddi imkanlar ile ilgili konularda, kredi, borç, vergi, nafaka, devletten alacaklarınız ile ilgili konularda özellikle iletişim, haber alma gibi durumlar aracılığıyla farkına varma, bir takım olayların açığa çıkması durumu söz konusu olabilir.

Başak burcunda gezegen yoğunluğu olacağından Eylül’ün ilk dört gününde kavuşum enerjilerinin yoğunluğunun da etkisiyle sürecek ortalama 15 günlük süreçte kariyeriniz, maddi konular, arkadaş çevreniz ve sosyal çevreniz bakımından oldukça hareketli  günler geçirebilirsiniz. Bütçe planlamaları yapmak, yeni kazanç yolları araştırmak, hayatınızı düzene  ve bir sisteme sokmak gibi çalışmalar içerisine girebilir ve başarılıda olabilirsiniz.

Gezegen yoğunluğunun Terazi burcuna geçmesiyle kardeşleriniz, yakın akrabalarınız, her türlü iletişim konuları, yazılı belgeler, kitaplar konuları Eylül ayının ikinci yarısından sonra gündeminizde olabilir. Özellikle muhasebesel konular, vergi, kredi, eşinizin parası, ortağınızın parası ya da ruhsal konular ile ilgili gelişmeler olabilir. Mesela  metafizik konularında ya da ruhsal konularda eğitim almaya başlayabilirsiniz.

19 Eylül’de bir süredir geri harekette olan Satürn gezegeni düz hareketine dönecek.  Çalışma ortamınız, günlük rutin hayatınız ile ilgili konularda bir süredir yaşadığınız kısıtlanmalar, daralmalar, geçmişte kalmış konular varsa Satürn’ün düz harekete geçmesiyle biraz daha rahatlayabilirsiniz. Dizleriniz, kemikleriniz veya cildiniz ile ilgil rahatsızlıklarınız varsa bu konularda yeni gelişmeler veya tedavide ilerlemeler mümkün olacaktır.