• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

Astroloji Haritanızı Öğrenmeniz Neden Önemli

Astroloji Haritanızı Öğrenmeniz Neden Önemli


Astroloji Haritanızı Öğrenmeniz Neden Önemli

Doğum Harita’nıza  hiç baktırdınız mı?

Doğum Haritamız  bize güçlü, zayıf yönlerimiz, ilişkilerimiz ve bu yaşamda ruhlarımıza hizmet eden başka şeyler hakkında önemli mesajlar verebilir. Doğarken yıldızların ve gezegenlerin nasıl hizalandığını ve bu yerleşimlerin ruhunuzu nasıl etkilediğini öğrenmek ruhsal yolculuğunuz  boyunca size çok yardımcı olabilir. Herkesin doğum haritası eşsizdir ve sizin doğduğunuz tarih ve saatteki tüm gezegen uyumlarını dikkate alır. Birçok insan doğum haritasını  şaşırtıcı derecede doğru ve yararlı buluyor, çünkü kim olduğunuzu ve neden Dünya'ya ilk başta geldiğiniz hakkında çok fazla şey öğrenebiliyorsunuz.

İşte doğum haritanızı okuyarak öğrenebileceğiniz 5 inanılmaz şey:

1. Hangi kariyer yolunun size en uygun olduğunu öğretecektir.
Kariyer seçiminde bize doğru yolu gösterebilir. Doğum haritanız, çalışma dünyasına en iyi nasıl uyduğunuzu ve yolunuzu daha fazla aydınlatmak için neler yapabileceğinizi belirlemenize yardımcı olabilir. Her şey gezegenlerin ve yıldızların uyum ve konumlarına bağlıdır, bu da kariyer yolunuzun bildiğiniz herkesten tamamen farklı olabileceği anlamına gelir. Ayrıca, bir gelir elde etmek için ne yapmanız gerektiğini bilmek, sizin için olası bir kariyer hakkında hissedeceğiniz stresi azaltmanıza yardımcı olacaktır.

2. Benzersiz güçlü ve zayıf yönlerinizi öğretecektir.
Ne tür faaliyet ve çalışmaların size doğuştan hediye edildiğini ve daha fazlası için neye ihtiyacınız olduğunu ortaya çıkarabilirsiniz. Doğum haritanıza dahil edilen ayrıntılı bilgiler, sizi ne tür deneyimlerin daha güçlü bir insan olarak şekillendirdiğini ve hangi insanlardan ve yerlerden kaçınmanız gerektiğini anlamanıza yardımcı olabilir.

3. Doğum çizelgeniz size üç işaretiniz olduğunu gösterecektir.
Doğum çizelgeniz size sadece sizin Güneş burcunuz olmadığını, aynı zamanda bir Ay ve Yükselen burcunuz olduğunu gösterecektir. Güneş burcumuz kelimenin tam anlamıyla Güneş'in doğduğumuz süre boyunca kapladığı zodyak burcunu açıklar. Örneğin, 24 Mayıs'ta doğmuşsanız, , Güneş burcunuz İkizler’dir. Ancak, Ay ve Yükselen burcunuz da  aynı derecede önemlidir. Ay burcunuz, başkalarından gizlenebileceğiniz içgüdüsel benliğinizi temsil eder. Bu, sizin için “karanlık” olarak yorumlanabilir ve kafanızı dünya baskılarından arındıracak bir huzur ve yer bulmaya gidersiniz. Son olarak, Yükselen burcunuz insanların ilk bakışta sizi nasıl gördüğünü ve etrafınızdaki dünyaya nasıl göründüğünüzü açıklar. Güneş burcunuzla aynı olabilir veya tamamen farklı olabilir. Yükselen burçlar, dünyada nasıl harekete geçeceğimizi ve başkalarına ne tür yardımlar sunabileceğimizi belirlememize yardımcı olur.

4. Doğum haritanız, gezegensel hizalanmaların ve konumların kişiliğinizi ve enerjinizi nasıl etkilediğini açıklar.
Sadece Güneş burcunuzun özelliklerini öğrenmek, ruhunuzla ilgili tüm sırları keşfetmeye gelince uygun derinliği vermeyecektir; Doğum haritanızın  devreye girdiği yer burasıdır. Her gezegenin konumunu ve doğumunuzda hangi Burçta olduğunu açıklar.

5. Doğum haritanız, yaşamda karşılaşacağınız büyük ruh derslerini ortaya koymaktadır.
Doğum haritanız ayrıca, yaşayacağınız deneyim türlerini de ortaya çıkarabilir ve iradenizi bir tırtıldan bir kelebeğe dönüştürür. Bunu bilmek önemli bir bilgidir, çünkü burada öğrendiğiniz dersler geçmiş karmaları iyileştirmenize ve başkalarına ışığa giden yolu göstermenize yardımcı olacaktır.