• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ASTROLOJİDE 3. EV

ASTROLOJİDE 3. EV


ASTROLOJİDE 3. EV

GELENEKSEL İSMİ:  İLETİŞİM EVİ
İLİŞKİLİ BURÇ:  İKİZLER
İLİŞKİLİ GEZEGEN:  MERKÜR

3.EVİ SEVEN GEZEGEN AY

SINIFLANDIRMASI:  Hava,, eril, düşük ev

Anahtar Kelimeler: Günlük zihinsel model, otomatik düşünme ve konuşma tarzı, akıl, algılama, mantık, öğrenme, öğretme, merak, veri toplama ve iletme, dil (lisan), iletişim, iletişim tarzı ve ortamları, buluğ çağı, ilköğretim, kardeşler, kuzenler, yakın akrabalar, akranlar, komşular, yakın çevre (apartman, mahalle), günlük trafik, kısa yolculuklar, periyodik olarak yapılan seyahatler, yurt içinde yapılan seyahat ve geziler, ticaret, brokerlik, vb., yazılı belgeler ve kontratlar, her tür haberleşme ve ulaştırma hizmeti ve aracı.

Medikal Astrolojide

Omuzları, kolları, elleri ve parmakları temsil eder.

Saat Astrolojisinde

Danışanın mali veya işle ilgili sorularında olumsuz görünümdeki bir 3.ev yazılı belgeler, senet ve kontratlarla ilgili zorluklara işaret eder.

İlişki haritalarında

İletişim problemlerini, zihinsel uyum potansiyelini gösterir. Mars, tartışma eğilimi ve kırıcı ifade; Satürn, iletişim becerisi eksikliği anlamına gelebilir.
Dedikodu ve ziyaretçiler evi. Olumsuz bir görünüm istenmeyen bir ziyaretçi ya da haber anlamına gelebilir.

Dünyasal Astrolojide

Ulusal propaganda, söylentiler; ülkenin iletişim vasıtaları (telefonlar, posta servisleri), basın ve yayın (gazeteler, televizyon, edebiyat); ulaştırma sistemi, kara taşımacılığı, demiryolları, karayolları, su taşımacılığı, deniz yolları, yer altı şebekeleri, metro ağı, eğitim sistemi (okullar); kamu oyu; konuşma özgürlüğüyle ilgili konular; uluslararası ve yaygın diller; komşu ülkeler; uluslararası anlaşmalarla ilişkili belgeler.

Ticarette

 Yazılı belgeleri, senetleri, satışla ilgili kontratları, sözleşmeleri temsil eder.