• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

Başak Burcu

Başak Burcu


Başak Burcu

Geçmişinizi arkanızda bırakmaya ve yeni bir kişisel döngü başlatmaya hazırsınız.Güneş yılda bir kez yükseleninizden geçiyor bu fırsatı değerlendirin üstelik artan enerji ve yenilenmiş bir güven duygusu şimdi sizinle, bu yüzden Eylül ayına avantajlı başlıyorsunuz . Tamamen yeni ve öncü bir şeyler yapmak için harika bir ay. Zaten biliyorsunuz 30 Ağustos’ta Başak burcunda Yeniay gerçekleşti önünüzdeki 15 gün boyunca yeni başlangıçlar yapabileceksiniz. Ayrıca kimliğinizi ve amacınızı doğru bir şekilde hissetmekle daha kolay iletişim kurabileceğiniz bir zamandır .Merkür gezegeni de bu alanda Güneş ile beraber her zamankinden daha keskin bir gözlemci ve daha fazla zekanızı kullanacağınız zamanlar. Kardeşler, komşular, sınıf arkadaşları ,akrabalarla  ilişkiler, meslek hayatınız kariyeriniz  şimdi hayatınızda daha belirgin hale gelebilir.  Merkür gezegeni de aynı alanda ve bu süre zarfında yeni fikirleriniz olabilir tartışmalar başlatmanız, görünüşünüzü ve çevrenizdekiler üzerindeki etkilerinizi değerlendirmeniz ve  başkalarıyla iletişim kurmanız olasıdır. İstediğiniz şeyi çekmek veya ilgi alanlarınızı geliştirmek için kelimelerin gücünü kullanmak sizin için en iyi sonucu verir. Venus gezegeni de yükseleninizde yani size kendi görünümünüzle ilgili değişiklikler yapmak istiyorsanız tam zamanı Venüs burada bu konularda size cesaret ve kolaylık veriyor güzelleşebilir,tarzınızı yenileyebilirsiniz. Uzaklara yolculuk, uzaktaki akrabaları ziyaret,yabancılarla iş yapma, yabancı dil öğrenme,yurt dışı seyahatleri de ay boyunca gündeminizde olabilir. Mars gezegeni de Güneşle birlikte olacağı için kazalara açık olabilirsiniz ,ev kazaları ve trafikte dikkatli olmanızı öneririz.

14.Eylül’de Balık burcunda Neptünyen bir Dolunay yaşayacağız bu sizin evlilik,ortaklık ,ticari ortaklık yani her türlü ortaklık ve ikili ilişkileriniz alanında olacak.Bu dolunayla birlikte her türlü ilişkilerinizde netleşmeler ve tamamlanmalar söz konusu  eğer ilişkiniz varsa daha sağlamlaşabilir eğer zor giden ve değişmesi gereken bir ilişkiniz  de varsa bitebilir bu ilişkiler eş,iş ortaklığı ,ticari ortaklık ,arkadaşlık ilişkileri olabilir  ama ne yapalım bu demektir ki bitmesi gerekiyorsa bitecek devam etmesi gerekiyorsa devam edecek hepiniz için en hayırlısı ne ise o olsun diyelim sevgili izleyiciler. Balık burcunda gerçekleşecek Dolunay’a Neptün gezegeni eşlik ediyor bu yüzden  bir belirsizlik,dağılma,çözülme vardır bir şeyi net görememe söz konusu olabilir,güzel gelişen olaylar da bile bir anlaşılamama,anlayamama enerjisi hakim olabilir dikkatli olmakta fayda vardır.Bu şuna benziyor sisli bir havada gözünüzün gördüğü yere kadar adım atabiliyor sonra tekrar dikkatle bakıp diğer adımlarımızı ona göre atıyoruz yani tek dikkat edeceğimiz şey karşılaştığımız olaylarda özellikle sizin ilişkiler alanınızda olduğu için daha dikkatli davranmanız düşünmeden konuşmamanızdır. 

23 Eylül de Güneş  Venüs Merkür Terazi burcuna geçiyor ve  bu üçlü takılan gezegen tüm dikkatinizi maddi konulara yöneltiyor Venüs konum olarak iyi yerde Terazi burcunu yönetiyor o yüzden size para verir ve Merkür de orada Teraziyi seven bir gezegen paranızı iyi değerlendirmenize, akıllıca kullanmanıza sebep olabilir . Bazılarınız bu dönemde özellikle de  iş arayanlar olumlu sonuçlar alabilirler,bazılarınız finansal konularda denge sağlamaya çalışabilirsiniz ama bu olumlu yönde olur  yaklaşık 1 ay gündeminiz bu konular olacak bence sizler için çok güzel bir ay değerlendirin sevgili yükselen başaklar. 

28 Eylül’de ise  Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek maddi konularda yeni kararlar alabilirsiniz ,ticaret hayatı olan Yükselen Başaklar yurt dışı ile iş yapmaya başlayabilirler uzaklara seyahat planlarınız olabilir ,bazılarınız ortaklıktan eşten veya miraslar  yoluyla maddi kazançlar elde edebilirsiniz.