• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

Bio Enerji Nedir?

Bio Enerji Nedir?


Bio Enerji Nedir?

Bioenerji beşinci boyut enerjisidir. Biz insanlar evrenden gelen kozmik enerjiyi çakralar yoluyla vücudumuza alırız, ayaklarımızdan toprağa veririz, dünyanın merkezinden yansır ve tekrar ayaklarımızdan geçerek tepe çakramızdan tekrar evrene yansıyarak bir döngü oluşturur. 

Fiziksel ve ruhsal sağlığımız bu döngünün kesintisiz olmasına bağlıdır.  Bu nedenle enerjinin ana giriş çakrası Tepe Çakra’mız (Mor renkli enerji) başta olmak üzere sırasıyla Alın Çakrası (Lacivert renkli enerji) Boğaz Çakrası (Mavi renkli enerji) Kalp Çakrası (Yeşil renkli enerji) Mide Çakrası (Sarı renkli enerji) Göbek Çakrası (Turuncu renkli enerji) Kök Çakrası’ndan (Kırmızı renkli enerji) enerjiler engel görmeden rahat bir şekilde birbirlerine iletilemediği zaman fiziksel ve ruhsal rahatsızlıklar hissetmeye başlarız.  Bu çakralar düzgün çalıştığı taktirde insanın içindeki ritm ve etrafındaki manyatik alan düzelir. Bu manyetik alana aura deniyor.

Bioenerjist ellerini kullanarak beşinci boyut enerjisini alıcının enerji bedenine aktarır, alıcıya dokunması gerekmez. Seans süresince kişinin akupunktur meridyenleri boyunca Aksiatonal çizgi hatlarının evrensel bağlantısını sağlayarak tüm sübtil/fiziksel Enerji bedenlerin şarj olmasına, negatif duygu ve düşünce kalıpların temizlenmesine, duygusal ve ruhsal düzeyde yenilenmesine yardımcı olur. 

Bioenerji seanslarından ASTRO DANIŞMANLIK EĞİTİM VE ENERJİ MERKEZİ’nden randevu alarak hem bilgi alabilir hem de şifa bulabilirsiniz.

RANDEVU ALIN