• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

Boğa Burcu

Boğa Burcu


Boğa Burcu

Daha sonra Terazi burcuna geçen bu yoğunluk ile çalışma ortamınız, günlük rutin hayatınız, okul, iş çevreniz, sağlığınız konuları Eylül’ün ikinci yarısından sonra gündeminizde olacaktır.

Öncelikle 30 Ağustos’ta Başak burcunda yeniay oluşacak. Evinizi veya gayrimenkulünüzü satarak bir gelir elde etme imkanınız olabilir. Yeniay yeni başlangıçlar için fırsat sunar demiştik. Eylül’ün 2’sinden sonra çocuklar, aşk, hobiler, borsa gibi konularda yenilikler ve başlangıçlar yapabilirsiniz. Evlenmek, ev sahibi olmak, aşk tazelemek konularında yeni başlangıçlar, yenilikler yapabilirsiniz. Özellikle yalnız olan Boğa burçları ani beklenmedik bir şekilde aşık olabilirsiniz. Bu aşkın platonik olma ihtimali de var.

14 Eylül Balık burcu Dolunayında ise işinizin parası konularında, arkadaş ve sosyal çevreniz ile ilgili konularda farkına varma, bir takım olayların açığa çıkması durumu söz konusu olabilir. Kariyerinizden kazancınızda güzel  gelişmeler olabilir. Bu konularda  çaba göstermeniz, gerekli adımları atmanız gerekiyor. Yoksa  “ armut piş ağzıma düş”  durumunu beklerseniz bir gelişme elde edemeyebilirsiniz.

Başak burcunda gezegen yoğunluğu olacağından Eylül’ün ilk dört gününde kavuşum enerjilerinin yoğunluğu nedeniyle çocuklarınızla ilgili konularda eğitim ve haberleşme, iletişim konularının da dahil olduğu otoritenizi kullanarak yönetmek isteyeceğiniz durumlar söz konusu olabilir. Sağlığınızda özellikle şeker sorununuz varsa Eylül ayının tamamında dikkatli olmalısınız. Aksi takdirde hastanede tedavi görmek durumunda kalabilirsiniz.

Gezegen yoğunluğunun Terazi burcuna geçmesiyle biraz daha rahatlayacaksınız. Bu durum Eylül ayının ikinci yarısından sonra olacak. İş ortamınız günlük rutin yaşantınız, ikili ilişkileriniz, evliliğiniz, varsa ortaklarınız konularında ani beklenmedik gelişmeler , yenilikler söz konusu olabilir.

19 Eylül’de bir süredir geri harekette olan Satürn gezegeni düz hareketine dönecek.  Uzak akrabalarınız, yüksek eğitim, yüksek bilimler, seyahatleriniz, eşinizle veya ortaklarınızla iletişimsel konularında yaşadığınız problemlerde, kısıtlamalar veya daralmalarda daha olumlu bir yapılanma, sistemli çalışma ve olayları ele alma durumuna geçebilirsiniz.