• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM

EKİM


EKİM

13 Ekim 2019 Pazar Gökyüzünden Mesajınız Var….
Günaydınlar, herkese iyi pazarlar. Güne Ay Koç enerjisi ile başlıyoruz, Ay Dolunay hazırlıkları içinde bizi cesaretlendirmeye, inisiyatif kullandırmaya niyetli.
00:00’da başlayıp 15  Ekim’e kadar devam edecek Güneş Jüpiter uyumlu açısı; iyimserlik, iyi şanslar ve mutluluk getiriyor. Kadere veya özgür iradeye inanmanıza bağlı olarak, ya şanslı olursunuz ya da olumlu düşünceniz iyi bir şans getirir. Her iki durumda da, bu  transit  astrolojideki tüm geçişlerin en şanslılarından biridir. Bu süreç  hedeflerinize ulaşmak ,yeni projelere başlamak, eğitim, akademik çalışmalar, yurtdışı seyahatleri  için mükemmeldir değerlendirmek gerekiyor, duyurulur.
01:06- 19:49 saatleri arasında Venüs Uranüs karşıt açı içinde ilişkilerde beklenmedik, ani, şaşırtıcı sarsıcı olaylar yaşanacağının habercisi.
10:36- 14:35 arasında Ay ve Satürn gergin açısı ile Pazar sabahı duygularınız ve ilişkileriniz üzerinde kısıtlayıcı ve moral bozucu bir etki verebilir. Diğer insanlarla herhangi bir şekilde bağlantı kurmanız zorlaşır. İlişkilerde duygusal soğukluk olabilir. Ayrıca bu saatler arası yapacağınız işlerde gecikmeler, kısıtlanmalar olabilir , engellerle karşılaşabilirsiniz.
21:54 ‘te başlayıp 14 Ekim gece yarısına kadar sürecek Ay Jüpiter olumlu açısı Güneş’in Jüpiter’e yaptığı olumlu açıyı da gayet güzel bir şekilde etkileyeceği için buradaki enerjiyi abartacak ve şanslar, fırsatlar devam edecek. Her şey  dilediğiniz gibi olsun , olumlu düşünceleriniz şans getirsin,sevgiler..