• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM

EKİM


EKİM


KRİZLERDEN DOĞAN FIRSATLAR
 
14 Ekim saat 00:07 ‘da Koç burcunda 20 derecede  bir Dolunay yaşayacağız. Ay Koç burcunda ve Güneş Terazi burcunda  karşı karşıya geliyorlar, her ikisi de Plüton’a  kare ve öncü burçlar arasında bir T kare oluşturuyorlar. Kariyerimiz, ailemiz ve kendimiz ile ilgili  yaşayacağımız değişim ve dönüşümle ayakta kalmamız gerektiğini anlatıyorlar. Ayrıca hayatımızda çok dikkatli olduğumuz, uzlaşmamız  ve sorumluluk almamız gereken bu alanları  inceleme, değiştirme ve dönüştürme  fırsatları  sunuyor. Ay Koç burcunda ve yöneticisi Mars Terazi burcunda bu durum kişisel ya da ilişki krizini tetikleyebilir, Plüton’a  kare açı ile bakan Dolunay değişime ,dönüşüme, Jüpiter’le olan uyumlu açısı ise gelişme ve mutluluk bulma fırsatlarını sunacağa benziyor ve  yaşamdaki coşkumuzu bulmak için de harika bir zaman olduğunu vurguluyor. Özellikle zor zamanlar geçiren aşklar için iyi şans verebilir belki ilişkilerine tekrar start vermek yeni bir sayfa açmak isteyebilirler. Kariyer ve ailevi konularda değişim ,dönüşüm ve yenilenme enerjileri  de devrede olabilir.
 
Dolunay Anlamı
 
Ay'ın karşısındaki Güneş , ayın sonraki iki haftasında evinizi, ailenizi ve kendinizle olan ilişkinizi daha net olarak göreceğinizi  tüm bunların odak noktası olacağını vurguluyor.. Evinize, yuvanıza karşı, işte ya da istediklerinize karşı neye ihtiyacınız varsa karşıt güçler, iç gerginlik ve dış baskılar yaratır. Bu, enerjinizi tüketen çatışmalara ve krizlere yol açabilir. Duygular ve içgüdüler Dolunayda zirveye ulaşır. Bu nedenle, ilişkilerinizde zorlukların üstesinden gelmek için artan duygusal gücünüzü ve sezginizi kullanmakta fayda var. Bilinçaltınızı  bilinçlendirme, kişisel ilişkilerinizi tarafsız ve dengeli bir şekilde görmenizi sağlayan Dolunay herhangi bir ilişki dinamiğinde  uyumsuzluğa neden olan olumsuz duyguları açıkça görebilme sürecinde olacağımızı anlatıyor.
 
Dolunay’da  Kriz Yaratabilecek unsurlar
 
Dolunay kare Plüton; derinlerde  gömülü hislerinizi açığa vurduğunda zorlayıcı ve yıkıcı davranışlara yol açabilir. Bunlar arasında korku ve fobiler, bağımlılık ve cinsel problemler olabilir. Bu tür yoğun duygu ve tepkilerin kontrol edilmesi zorlaşabilir ve kişisel bir krize yol açabilir. Duygusal güç mücadeleleri oldukça acımasız hale gelebilir ve ilişki krizine neden olabilir. Kıskançlık, manipülasyon, suç atma, zorbalık, cinsel taciz veya aile içi şiddet  olabilir. Yüz yüze gelebileceğiniz  aile sırları veya kendi sırlarınız ortaya çıkabilir.
 
Dolunay’da  Fırsat Yaratabilecek unsurlar
 
Dolunay  ile  Jüpiter arasındaki uyumlu açı ; iyimserlik ve açık fikirlilik, yoğun duygularınız hakkında bilinçli bir farkındalık kazanmanızı ve sevdiklerinizle paylaşmanızı kolaylaştırır. Dolunay kare  Plüton açısının neden olduğu herhangi bir ilişki, kariyer ve ailevi  krizi, dönüşüm ve gelişim için bir fırsata dönüştürülebilir. Kötü alışkanlıklar veya davranışlar, bilinçaltınızdan duygularınızın olumlu dönüşümü ile elimine edilebilir. Karşılıklı saygı ve anlayış, çok başarılı kişisel ve ticari ortaklıklara yol açabilir. Yeni ve etkili dostluklar mümkün olabilir ve eğer bir şey bitmesi gerekiyor ise bu bitişler maddi zenginlik ve mutluluk seviyenizi arttırma fırsatlarına yol açabilir, olumlu değişiklikler, reform yapma ve dönüşüm fırsatlarınız olabilir.. Artan güç ve etki, manevi ve kişisel gelişime, varlık yaratmaya ve mesleki gelişime olanak sağlar.
Önünüzde açılan fırsatlardan tam olarak yararlanırsanız başarı sağlayabilirsiniz. Fırsatları iyi değerlendirmeniz dileği ile sevgiler….