• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM

EKİM


EKİM

17 Ekim 2019 Perşembe Gökyüzünden Mesajınız Var
Günaydınlar, günümüze Ay ikizler burcunda başlıyoruz, öğrenmeye meraklı, iletişim halinde olacağımız bol dedikodulu 2,5 gün var önümüzde.
10:45 Ay ve Kiron arasındaki uyumlu açı gün boyu devam edecek bu enerji ile  dertlere derman olmak konuşarak ve birbirimizi bilgilendirerek şifa bulabilir ya da başkalarına şifa olabiliriz.   1993 yılında  BM Genel Kurul kararıyla, 17 Ekim Dünya Yoksullukla Mücadele Günü olarak ilan edilmiş. Bugün yoksullara şifa olabilir onlara yardım ellerimizi uzatabiliriz haydi  o zaman karınca kararınca hepimizin çevresinde  gereksinimi olanlara yardım edelim dostlar..
22:10 Ay Mars üçgen açısı  18 Ekim gece yarısına kadar sürecek etkisi ile  ne yapmak istiyorsanız sizi harekete geçirecek kolay akan enerjiler sunuyor.  İlk hamleyi yapma ve önderlik etme cesaretini ve inisiyatifini veriyor. Özellikle ilişkilerde ne istediğinizi ve karşınızdakini nasıl elde edeceğinizi sezgisel olarak hissedebilirsiniz.. Bu etki kendiniz için ayağa kalkmak ve ailenizi savunmak için de iyi bir zamandır. İyi liderlik nitelikleri ve olumlu bir tutum başkalarının desteğini almayı kolaylaştıracaktır. Coşkunuz bulaşıcı olacaktır, bu yüzden grup projelerine başlamanın tam zamanı. Kolay gelsin,sevgiler