• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM

EKİM


EKİM

18 Ekim 2019 Cuma Gökyüzünden Mesajınız Var
Günaydınlar güne Ay İkizler ile başlıyoruz, iletişim ve öğrenme yine gündemde.
Öğlen saatlerine kadar Venüs  Ay düğümleri ile uyumlu bir açıda olacak her türlü ilişkileriniz için işbirliği yapabileceğiniz bir süreç bu fırsatı değerlendirin. Ayrıca Venüs güzelliği, estetiği  ve sanatsal faaliyetleri de ifade ettiği için yaratıcılığınızı bu alanlarda kullanabilirsiniz.
10:32-14:16 Ay;Neptün ve Jüpiter  karesini harekete geçirecek, aşırı iyimser olmak için bu gerçekten kötü bir zaman. Kendinizi güvende ve cömert hissedebilirsiniz, ancak aldatma ve aldanma riski olabilir. Bu geçiş sırasında şüpheli ve paranoyak hissetmek normaldir. Güvenilir arkadaşlar ve aile tavsiyelerine kulak verirseniz iyi olur..Bu süreç bir şeye karar vermek, bir girişiminde bulunmak veya hayati önemi olan konularda adım atmak için kesinlikle uygun değildir.
 
19:04-22:50 Ay Jüpiter karşıt açısı  genellikle kendini iyi hissettirmenin  yanı sıra meydan okuma isteği gibi dürtüler oluşturur. Aşırı iyimser, hayırsever ve yardım etmeye  istekli oluruz, iyi hisler ve cömertlik , aynı zamanda öz kontrol ve istenmeyen dikkat eksikliği potansiyeli getiriyor. Eğer utangaç bir kişiyseniz bu, duygularınızı paylaşmak ve sevdiklerinize açmak için iyi bir zaman değildir. Bir de bu karşıtlık duygularda aşırı abartıya sebep olur, her şeyi abartmak isteriz tabi olmaz abartmaya gerek yok. Sevgiler..