• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM

EKİM


EKİM

19 Ekim 2019  Cumartesi Gökyüzünden Mesajınız var
Günaydınlar, herkese iyi hafta sonları, iyi dinleneceğiniz keyif alacağınız bir gün geçirmeniz dileği ile gökyüzünün mesajlarına bakalım.
05:32  Cumartesi gününün ilk açısı Ay Güneş üçgeni sabah saatlerinde kadın-erkek ilişkilerinde uyumlu, ahenkli bir iletişim söz konusu olabilir ve hayatınızdaki erkek figürlerinden de destek alabilirsiniz.
13:42 ‘ye kadar İkizler burcundaki Ay  boşlukta olacak dolayısı ile günün bu saatine kadar yeni giriştiğiniz işlerden sonuç almayabilirsiniz en iyisi ruhunuza iyi gelecek şeyler yapmak zaten hafta sonu, keyif anları yaratın kendinize  .
13:42’de Ay Yengeç burcuna giriyor ;aile olmak ,duygusal güvenlik ihtiyacı, merhamet, şefkat temaları ön planda olacak .Hafta sonu ailenizle birlikte güzel zamanlar geçirmek için iyi zaman değerlendirmek gerek.
18:35 Ay Kiron karesi gerçekleşecek duygusal anlamda yaralanacağımız bir süreç olabilir. Bu zamanda  incinmiş duygularınızla başa çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Belki biraz zayıf hissedersiniz ve normal günlük değişimlerle başa çıkma konusunda belli bir isteksizlik olabilir neyse ki etkisi fazla sürmüyor.
20:57-00:35  Ay Uranüs uyumlu açısı size beklenmedik sürpriz gelişmeler getirebilir, hiç beklemediğiniz bir fırsat veya şans kapınızı çalabilir. Sevgiler.