• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM

EKİM


EKİM

20 Ekim 2019 Pazar Gökyüzünden Mesajınız Var
Günaydınlar, herkese iyi pazarlar günümüze Ay Yengeç burcu temalarıyla başlıyoruz, sevdiklerinize karşı koruyucu, fedakar ve şefkatli olacağınız zamanlar. Duygular yoğun ve  sezgiler , içgüdüler yönlendirici rol oynarlar.
01:20 ‘te kesinleşen Merkür Plüton arasındaki sekstil açının etkisi birkaç gün sürecek. Konsantrasyonumuz güçlü , fikirlerimiz ve görüşlerimiz yeniden yapılanmaya yönelik olacaktır.Bu güzel açıyı işleriniz açısından kullanabilirsiniz.
06:41-10:29  saatleri arasında Ay Mars karesi ile düşüncesizce çıkışlar yapabilir, öfke patlamaları yaşayabilir  ve  kendimizi zorlayıcı duygular içinde bulabiliriz.. Özellikle mutfakta, kesikler veya yanıklar olabilir dikkatli olmakta fayda vardır çünkü Mars enerjisi ile hızlı hareket edebiliriz bu da ufak tefek ev kazalarına sebep olabilir.. Ayrıca başkalarının duygusal saldırıları, sevdiklerinizle öfkenizi kaybetme ihtimaliniz kadar yüksektir.
14:27- 18:24 Ay’ın  Venüs ve Satürn ile  uyumlu açısı ile işbirliği yapmaya dönük bir enerji var, her türlü ilişkilerde uyum ve ahenk söz konusu olabilir. Evlenme veya nişan, söz olayları için uygun saatler, eğlenceli geziler için de mükemmel bir süreçtir.
16:29 ‘da gerçekleşecek Ay Satürn karşıtlığı ise duygularımızı ifade etmekte zorlanacağız, sorumluluklarımızı fazla abartabiliriz, evhamlı ve depresif olabiliriz.
17:29-21:03 arası Ay ve Neptün uyumlu açısı ile hayal gücümüzün ve yaratıcılığımızın arttığı zamanlar, dua ve ibadet için de enerjilerin yüksek olacağı maneviyatı yüksek bir süreç .Rüyalarınız çıkabilir, hisler de çok kuvvetli yaradan ile olan bağlarınızı kuvvetlendirmek ve dilek dilemek için uygun zamanlar hatırlatması bizden.Sevgiler