• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM

EKİM


EKİM

21 Ekim 2019 Pazartesi Gökyüzünden Mesajınız Var
Günaydınlar Ay Yengeç enerjisi ile güne başlıyoruz, herkese iyi bir hafta olsun dileyerek bugünün mesajlarına bakalım;
05:05 Ay Merkür üçgen açısı ile mantık ve duygular dengeli, ifademiz  ve sezgilerimiz güçlü olacak, algımız da güçlü olacağından sabah saatlerini iyi değerlendirebiliriz.
Gün boyu Venüs ve Neptün üçgen açısı devrede olacak ; hayal gücümüz yüksek olacağından müzik, şiir, tiyatro ,resim, fotoğrafçılık gibi alanlarla uğraşan arkadaşlar bugün ilham perileri sizinle. İlahi aşkın peşinde  başkalarına yardım elini uzatan, şefkatli ,merhametli duygular içinde olacağız.
13:45- 17:32 arası saatlerde Ay ve Güneş birbirlerine kare açı ile bakıyor olacaklar. Duygusal olarak gergin , aile ve ikili ilişkilerde huzursuz enerjiler var . Egomuz (Güneş) duygularımız (Ay) denge kurmakta zorlanabiliriz. Kadın erkek ilişkilerinde rekabet ve sürtüşme olabilir.
Ay bu açısından sonra boşluğa giriyor yarım kalan işlerimizi tamamlamak için iyi bir süreç
19:30 Ay Aslan’ nın evine ziyarete gidiyor, bugünlerde risk almaya meyilli, kendine güvenen, cesur ve aynı zamanda keyif yapmak isteyeceğimiz bir sürece giriyoruz. Bugünlerde kan dolaşımı hızlanabilir, kalp çarpıntıları artabilir bu yüzden 2,5 gün boyunca kalbi ve dolaşım sistemini yoracak hareketlerden kaçınmak gerekir. Ay Aslan günlerinde saç kesimi, boyası ve bakımı için çok uygun zamanlardır. İyi bir hafta  olması dileği ile hepinize sevgiler..