• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM

EKİM


EKİM

24 Ekim 2019 Perşembe Gökyüzünden Mesajınız var..
Günaydınlar Perşembe gününe Ay Başak enerjisi ile başlıyoruz. Ay değişken ve toprak elementinden olan  Başak'ta, bu yüzden  ruh halimiz yoğun olarak üretkenliğe yöneliktir ve  küçük ince ayarlar yapmayı severiz.. Özellikle de burcunuz  değişken  (İkizler, Başak, Yay veya Balık) burçlarda ise , sinir sisteminize de dikkat etmeniz akıllıca olacaktır. Başak'taki Ay, z2,5 gün zaman alan ve konsantrasyon gerektiren büyük görevlerimiz olduğunu anlatıyor. Bugünün mesajlarına bakacak olursak;
04:44 - 08:01 arası Ay ve Uranüs arasında uyumlu bir enerji ile uyanacağız sabah saatlerinde sürpriz beklenmedik hoş gelişmeler olabilir.
17:23-12:52 arasında Venüs ve Plüton arasındaki sekstil açı sevginizi yoğun bir seviyeye taşıyacaktır, ilişkiniz daha derin veya manevi bir seviyeye gelebilir. Tüm ilişkilerde, sevgi ilişkileri olsun olmasın, yüzeysellik sizi tatmin etmeyecektir. Daha yoğun  duygu düzeyinde arkadaşlık ya da aşkı deneyimlemek isteyebilirsiniz.
21:26- 00:42 Ay ve Satürn arasındaki uyumlu açı , daha ciddi duyguları paylaşmak için iyi bir zamandır ayrıca görev ve sorumluluklarınızı özen ve sabırla yerine getirebilirsiniz, herhangi bir organizasyon ,plan veya program hazırlamak için uygun zamanlar.
23:29’dan sonra Ay ve Neptün arasındaki karşıtlık ile duygularımız karışık olacağı için herhangi bir konuda önemli kararlar almamaya özen gösterebilirseniz iyi olur çünkü bu enerji ile yanılgılara, hatalı kararlar almaya ve aldanmaya açık olacağız. Güzel bir gün olsun, sevgiler.