• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2019

EKİM 2019


EKİM 2019


Sizler için bu ayın en önemli temaları; ayın 23’üne kadar çalışma hayatınız, işiniz, iş hayatınız, ekip çalışmaları, günlük rutinleriniz ve sağlığınız. 23’ünden sonra ise ilişkiler olacaktır.
23 Ekim’e kadar Güneş Terazi burcunda, 4 Ekim’den itibaren Mars da Terazi burcuna geçiyor ve ay sonuna kadar orada kalacak. 8 Ekim’e kadar Venüs de Terazi burcunda sizlerin 6.evinizde .
23 üne kadar çok çalışacağınız, iş alanınızda efor sarf edeceğiniz, işinizde çalışma arkadaşlarınıza karşı adaletli olmaya çalışacağınız, keyifli ekip çalışmaları yapabileceğiniz, iş alanınızda estetik dokunuşlar yapacağınız, işinizle ilgili konularda uzlaşmacı olacağınız ancak biraz da kararsızlıklar yaşayacağınız bir süreç olacaktır. İş aramak, iş başvurusu yapmak için, yeni iş fırsatları için gayet iyi bir zaman dilimi olacaktır. Bazılarınız için sağlık sorunları gündeme gelirken, sağlığınız için efor göstermeniz gerekebilir.
14 Ekim’de Koç burcunda sizlerin 12. evinizde bir dolunay gerçekleşecek.
Dolunaylar tamamlanma enerjisi taşır. Bir şeylerin tamamlandığı öte yandan bir şeylerin görünür olduğu, ortaya çıktığı zamanlardır. Jüpiter’in 8.evinizden yapacağı üçgen açı yani desteği ile belki de bu dolunay biraz yorulduğunuzu anlamanıza neden olacaktır. Bu nedenle de biraz içine çekileceğiniz, bırakın beni dinleneyim, biraz kendi kendime kalayım, kendimi iyi hissedecek şeyler yapayım, kendime iyi geleyim dediğiniz bir dönem olabilir. Belki de dinlenmek değil ama eve kapanıp çalışmak isteyeceğiniz, işlerinizi biraz perde arkasından yürütmek isteyeceğiniz bir süreç olabilir.12.evdeki bu dolunay bazılarınız için hastalıkları gündeme taşırken Jüpiter’in olumlu etkisiyle tedaviniz için gerekli parayı bulmak, doğru doktoru bulmak konusunda şanslı olursunuz.
4 Ekim’de Merkür,  8 Ekim’de Venüs, 23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor sizlerin 7. Evinize
Ayın 3’ ünden sonra ilişkiler gündeminizde olacaktır. Gönül ilişkileri, partneriniz, eşiniz, aileniz, ortağınız ya da ticari müşterilerinizle ilişkilerinizde iletişimizin kuvvetli olduğu bir dönem olacaktır. İlişkilerinizle ilgili bir şeylerin aniden gelişeceği, birdenbire ilişkiler yaşayabileceğiniz bir dönem olacaktır.
28 Ekimde 4 derece Akrep burcunda bir yeniay gerçekleşecek sizlerin 7.evinizde
Yeniay ile birlikte yeni başlangıçlar yapma enerjisini buluruz ve yepyeni hedeflerimiz, yeni isteklerimiz ortaya çıkabilir. Bu yeniay sizi, Uranüsden aldığı karşıtlıkla hiç beklemediğiniz bir anda, aşık edebilir, yepyeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz ya da birdenbire başlayan hiç ummadığınız bir ilişkinin içinde kendinizi bulabilirsiniz. Ya da Evlilik teklifi alarak yepyeni bir yola girebilirsiniz veya birdenbire bir ortaklık kurabilir ya da hiçbir ticari işi yapmaya başlayabilirsiniz.