• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2019

EKİM 2019


EKİM 2019


Yükselen İkizler Ekim ayı temaları,  performansınızı göstermek ve kendinizi yaratıcı bir şekilde ifade etmek, aşk ve ilişkiler, çocuklar, eğlenceli aktiviteler, spor ve hobiler  Ayın 23’ne kadar en çok keyif aldığınız şeyler arkadaşlarınızla bir araya gelmek,onlarla sportif aktivitelere, eğlenceli ortamlara, sanatsal konularla ilgili mekanlara giderek veya organizasyonlarda bir araya gelerek   iyi vakit geçirmek olacak. Bazılarınız sosyal ortamlarda ve arkadaşlarınızla sanatsal yaratıcılıklarınızıı ve sahne becerilerinizi ortaya çıkarabilir.
3 Ekim’de Merkür Akrep burcunda 6.evinizde iş yerinde ayrıntılı çalışmalara girişme,aile işini yapmaya başlama,yeni bir işe girme,ailede baba ile ilgili sağlık sorunlarıyla uğraşma gibi konular söz konusu olabilir. Eğer başarı elde etmek istiyorsak sıkı çalışmanıız gereken bir dönemdir.Bu arada sağlığınıza özen göstermellisiniz.
4 Ekim’de Mars Terazi burcunda sizlerin 5.evinizde  , Çocuklarla yapılan aktiviteler, romantik aktiviteler, hobiler veya sporlar yoluyla kendinizi yaratıcı bir şekilde ifade etmek için emrinizde daha fazla enerji var. Aşk hayatınız bir çentik artırabilir ve bu özellikle tutkulu bir zaman olabilir. Oyuna ve zevke daha fazla enerji koyma eğilimindesiniz! Sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla vakit geçirmek için güdüsel bir enerjiniz olabilir fakat Mars agresyonu da anlattığı için arkadaşlarla olan ilişkilere dikkat etmekte fayda vardır. Bazılarınıza aileden gelen miras olabilir veya alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz  ve gelen paraları  sevdiğiniz şeylere harcama eğilimi olabilir.
8 Ekim Venüs Akrep’te  6.evinizde iş arkadaşlarınızla ilişkilerde krizler yaşayabilirsiniz veya onlarla ilgili bir şeyleri fark edebilir ve yüzleşebilirsiniz ayrıca  çalışma alanınızı düzenleyerek mutlu ve uyumlu bir çalışma ortamı oluşturmak için iyi zamanlar. Romantik ve sosyal aktiviteler çalışma ortamınız etrafında dönebilir ,bu döngü boyunca işbirliği ve takım uyumunu içeren görevlerde başarılısınız ama aynı zamanda da biraz takıntılı olabilirsiniz. Yeteneklerinizin veya becerilerinizin özellikle takdir edildiğini görmek isteyebilirsiniz.
14 Ekim’de Koç burcunda bir dolunay gerçekleşecek, sizlerin 11.evinizde  Bu aks  genel olarak ilişkiler, sen-ben ilişkisindeki , dengeyi vurguluyor olacak . Bu dönemde   sosyal ilişkileriniz ve arkadaşlıklarınızla ilgili bazı değişiklikler gündeme gelebilir,onların gerçek yüzlerini bu dönemde görebilir ve işikiniz bitebilir.Ayrıca  baş bölgesinde bulunan organlar hassas olabilir. Baş ağrısı,migren ve tansiyon problemi olanlar bu  dönemde  daha dikkatli olmalılar.
23 Ekim Güneş Akrep burcunda sizlerin 6.evinizde .Bu döngü boyunca, yaptığınız işlere ve sağlık rutinlerinize yılın diğer zamanlarına göre  daha fazla odaklanırsınız.Becerilerinizi geliştirmek, organize olmak ,sağlığınıza odaklanmak ,düzenli rutinlerinizde iyileştirmeler yapmak için harika bir zaman.. Detaylar şimdi sizin için daha önemli. Çalışmalarınızda farklılık arayabilir ,daha derin ve duygusal ve tutku içinde ve mükemmellik için çabalayabilirsiniz. 
28 Ekim’de Yeniay Akrep Burcunda sizlerin 6.evinizde yeni diyet rejimlerinin, sağlıklı rutinlerin ve tatmin edici çalışma programlarının başarılı bir şekilde başlatılabileceği bir zamanın habercisidir. İşlerinizi halletmenin, ayrıntılarla başa çıkmanın ve yeniden organize olmanın zamanı. Hevesle, tutku ile ,yoğunlaşarak  çalışıp  verimliliğinizi artırmanın zamanı . Bazılarınız yeni bir işe başlayabilir, bazılarınız spora başlayabilir bazılarınız ise yeni bir diyete başlayabilir.
31.Ekim’de Merkür Akrep burcunda 6. evinizde geri gitmeye başlıyor. Çalışma alanınızı, ofisinizi veya masanızı yeniden düzenlemek,yapılacaklar listesi oluşturmak, rutinlerini yeniden gözden geçirme zamanı.  İş arkadaşlarınızla  iletişimde karışıklıklar olarak ortaya çıkabilir ve ekip çalışması zarar görebilir.  Sağlık konularında kişisel bir envanter yapma zamanı. Bu dönem  kendi sağlık sorunlarınız hakkında araştırma yapmak için mükemmel bir fırsat. Yeni bir diyete başlamaktan kaçının. Yemek yiyeceğiniz yiyecekleri araştırmak, yemek tarifleri ve besin bilgilerini toplamak için zaman harcanması daha iyidir.