• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2019

EKİM 2019


EKİM 2019

23 Ekime kadar Güneş Terazi burcunda, 4 Ekimden itibaren Mars da terazi burcuna geçiyor ve ay sonuna kadar orada kalacak. 8 Ekime kadar Venüs de terazi burcunda sizlerin 4. Evinizde
23’ Ekime kadar odak noktanız aileniz, ailevi ilişkilerinizde olacaktır. Ailenizle ilgili bir takım eforlar sarf etmek, ailevi meselelerle ve ebeveynlerinizle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Özellikle ayın 8’ine kadar ailenizle iyi vakit geçirmek, evinizde tadilatlar yapmak için çok uygun zamanlar.23’üne kadar olan zamanı gayrimenkul alıp satmak için kullanabilirsiniz. Marsın buradaki varlığı bazılarınıza taşınma da getirebilir.
14 Ekimde 20 derece koç burcunda sizlerin 10. Evinizde bir dolunay gerçekleşecek.
Dolunaylar tamamlanma enerjisi taşır. Bir şeylerin tamamlandığı diğer yandan ise bir şeylerin görünür olduğu, ortaya çıktığı zamanlardır. Bu dolunay sizlerin kariyer alanınızda gerçekleşeceği için kariyerinizle, işinizle ilgili bir tamamlanma enerjisi söz konusu olacaktır. Belki de bir kariyeriniz bitecek ve yepyeni bir kariyere adım atacaksınız. Terfi bekleyenler için bir değişiklik gerçekleşebilir ya da başka bir departmana geçebilirsiniz. Jüpiter’in 8. evinizden yapacağı üçgen açı yani desteği ile iş aramak, iş başvurusu yapmak yeni iş bulmak için şanslı günlerde olacaksınız. Bazılarınızda ise toplumsal statünüzle ilgili konular ortaya çıkabilir. İnsanlara nişanlandığınızı, evleneceğinizi ya da tam tersi boşanacağınızı duyurabilirsiniz.
3 Ekimden sonra Merkür,  8 Ekimden sonra Venüs, 23 Ekimden sonra Güneş Akrep burcuna geçiyor. Sizlerin 5. Evinize
Ayın 23’ünden sonra odak noktanız gönül ilişkilerine, çocuklarınıza, hobilerinize, yaratıcı yönlerinize, riskli yatırımlara kayacaktır hatta  aşık olmanız işten bile değil diyebiliriz. Buradaki stelyum güzel ve keyifli günler geçireceğinizi, çocuklarınızla ilgileneceğinizi, riskli yatırımlarda şanslı olacağınızı, yaratıcı yönlerinizi sergilemek isteyeceğinizi gösteriyor bize.
28 Ekimde 4 derece Akrep burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Sizlerin 5.evinizde
Yeniay yeni başlangıçlar demektir. 5.evinizdeki yeniay ise yeni bir aşk demek olabilir, yeni bir aşk ilişkisine başlayabilirsiniz, bu konuda yeni bir yola girebilirsiniz. Ebeveyn olan Yengeçler için ise bu yeniay, çocuklarıyla ilgili konularda bazı yeni kararlar, onlarla ilgili yeni başlangıçlar olarak yansıyabilir. Ebeveyn olmayan ama çocuk sahibi olmak isteyen yükselen Yengeçler için de çok uygun bir zaman olacaktır. Diğer taraftan hobileriniz ya da yaratıcı yönlerinizle ilgili yeni bir eğitime başlayabilir ya da yeni bir hobi edinebilirsiniz.