• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2019

EKİM 2019


EKİM 2019

23 Ekim’e kadar Güneş Terazi burcunda, 4 Ekim’den itibaren Mars da terazi burcuna geçiyor ve ay sonuna kadar orada kalacak. 8 Ekim’e kadar Venüs de terazi burcunda sizlerin 2. Evinizde
23 Ekim’e kadar odak noktanız, tamamen para ve para konuları olacaktır. Para konularında hareketlenme olacaktır. Gerekli agresyonları gösterdiğiniz takdirde para kazanmak konusunda şanslı olacaksınız. Beklediğiniz ama alamadığınız bir para varsa o parayı alabilirsiniz, diğer taraftan güzellik, sanat, adalet konularına para harcayabilirsiniz. Ayın 15’i civarı maddi konularda ve ikili ilişkilerde beklenmedik gelişmeler olabilir. Dikkatli olmak lazım para kaybı ya da ilişkilerde istemediğiniz olaylar olabilir.
14 Ekimde 20 derece koç burcunda sizlerin 8. Evinizde bir dolunay gerçekleşecek.
Dolunaylar tamamlanma enerjisi taşır. Bir şeylerin tamamlandığı öte yandan bir şeylerin görünür olduğu, ortaya çıktığı zamanlardır. Bu dolunay sizlerin mali tablonuz üzerine ışığını yansıtacak, mali tablonuzu görünür kılacak, nelere para harcadığınızı, aslında nelere para harcamamanız gerektiğini, kazançlarınız yani mali durumunuzun ne olduğunu tam olarak anlayacaksınız.  Diğer taraftan eşinizden, ailenizden, ortağınızdan olan kazançlarınızla ilgili netleşmeler olacaktır, bu ay agresyonu, mücadelesi yüksek bir ay olacak ama maddi konuda çözümleri de görebileceğiniz, anlayabileceğiniz bir ay olacaktır, diğer taraftan bazılarınızın kazançlar da  artış da  olabilir.
Öte yandan bazılarınız için kendi öz değerinizin farkına varma, kendinizde neyi değiştirmek istediğinizi, neyi yanlış neyi doğru yaptığınızı da anlama zamanı olacaktır.
3 Ekimden sonra Merkür,  8 Ekimden sonra Venüs, 23 Ekimden sonra Güneş Akrep burcuna geçiyor. Sizlerin 3. Evinize
Merkür’ün ve Venüs’ün 3.evinizdeki birlikteliği ile birlikte kararlarınızın planlarınızın fazlasıyla zihninizi kurcalayacağı bir zaman olacak. Bu kararlar ışığında yeni sözleşmeler yeni imzalar gündeminize gelebilir.
Diğer yandan kardeşleriniz, yakın akrabalarınız, çocukluk arkadaşlarınız, komşularınız ile olan iletişiminizi kuvvetli olacaktır onlarla ilgili gündemleriniz olacaktır, Akrep enerjisi ile ilişkilerinizde aşırı tutkulu davranmamaya özen gösterirseniz birlikte iyi ve keyifli,  gündemler paylaşabilirsiniz.
23’ünden sonra ise Güneş’in de Akrep burcuna geçmesiyle yakın çevrenizde parlayacaksınız, yakın çevrenizde, kardeşleriniz arasında çok daha görünür olacaksınız.Bazılarınız içinse eğitimler söz konusu olabilir, işiniz, kariyeriniz ya da hobilerinizle ilgili eğitimler almaya başlayabilirsiniz.
28 Ekimde 4 derece Akrep burcunda bir Yeniay gerçekleşecek. Sizlerin 3.evinizde
28 Ekimde Merkür ve Venüs henüz Akrep burcundayken gerçekleşecek bu yeniayda; yepyeni kararlar almak, aldığınız kararları hayata geçirmek, yeni eğitimlere başlamak, kısa ve belki de uzun seyahatlere çıkmak bunlar için planlar yapmak için iyi bir zaman olacaktır.
Öte yandan kardeşlerinizle ya da yakın akrabalarınızla ya da komşularınızla ilgili yeni kararlar yeni gelişmeler olabilir. Kardeşlerinizden ya da yakın akrabalarınızdan biri yurtdışında bir eğitime başlayabilir ya da bir akademik süreçleri ya da hukuki süreçleri olabilir.