• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2019

EKİM 2019


EKİM 2019

23 Ekim’e kadar Güneş ve Mars Terazi burcunda kimliğiniz, mücadeleniz ile dikkat çekeceğiniz bir süreç var önünüzde. Bu ay kararlı , ne istediğini bilen, bir mod da olabilirsiniz. Fiziksel olarak güzelleşmek ve estetik yaptırmak isteyebilir ya da giyim tarzınızı değiştirebilirsiniz . Ayrıca bir ilişki fırsatı da  olabilir fakat ikili ilişkiler de ilk haftalarda sıkıntılı enerjiler var  dikkatli olmakta fayda var. Maddi konularda beklenmedik sürprizler yaşayabilir ve canınız sıkılabilir. Mars yükseleninizde olduğu için de sağlığınıza , sakarlıklara  dikkat etmelisiniz. Venüs gezegeni de yükseleninizde  bu yüzden özellikle böbrekler ve şeker tüketiminize dikkat etmelisiniz sevgili yükselen Teraziler.
3 Ekim’de Merkür Akrep burcuna ,8 Ekim’de de Venüs Akrep burcuna geçiyor yani parasal konularla ilgili gelişmeler var. Zihniniz para kazanma konularında olabilir, başkalarından gelen kaynaklardan kazancınız artabilir ya da sosyal çevre ve arkadaşlarınız maddi kazanç sağlamanızda rol oynayabilirler.
14 Ekimde Koç burcunda bir Dolunay oluşacak. Dolunaylar tamamlama, bitişler ve sonlarla ilgilidir. Bu enerji gizli konuların ortaya çıkmasını sağlar ve sürüncemede kalan konular da  ister olumlu ister olumsuz olsun sonuç almayı anlatır. Dolunay sizin haritalarınızda 7.evinizde gerçekleşiyor dolayısıyla her türlü ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilik konularınız gündemde olacak ve somut sonuçlar elde edebileceksiniz. Tüm ilişkilerinizde şimdiye kadar konuşulmayan, ortaya çıkmayan ne varsa bu dolunayda görünür olacak ve bir sonuca ulaşacaksınız. Belki sıkıntılı süreçte olan bazı ortaklıklar, evlilikler, ikili ilişkiler bitebilir  ya da devam edebilir. Belki bazılarınızın eşleriyle ilgili davalar varsa sonuçlanabilir.
23  Ekim’de  Güneş Akrep burcuna geçecek Venüs ve  Merkür de  zaten  Ekim ayının başında 2.evinizdeydiler Güneşin de burada olması ile haritalarınızdaki  para alanında bir gezegen birikimi olacak  Odak noktanız tamamen  gelir giderleriniz ve maddi konular, mülk konuları ,para giriş ve çıkışları olabilir. Bütçe yapmak, para ile ilgili planlamalar, maddi konularla ilgili çözümler üretme  söz konusu olabilir.
28 Ekim’de Akrep burcunda bir Yeniay oluşacak ,gerçekçi finansal hedeflerin belirlenmesi, bütçeler ve diğer makul finansal planlama projeleri gibi şeylerin formüle edilmesi konularında yeni girişimler ve başlangıçlar yapabilirsiniz. Gelirinizi artırmanın yollarıyla ilgili yeni yapılanmalar içinde olabilirsiniz yalnız bu Yeniay’ın karşısında Uranüs var dikkatli olmalısınız ani gelişmeler yaşayabilirsiniz.