• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2019

EKİM 2019


EKİM 2019

Sevgili Akrepler Ekim ayının sizler için en önemli temaları, ayın 23 üne kadar içinize çekilmek, kendi sınırlarınızda kalmak, perde arkası işler, gizli düşmanlar ve sağlığınız olacaktır. Ayın 23 ünden sonra ise en önemli tema; siz yani kendiniz ve ilişkileriniz olacaktır.
23 Ekime kadar Güneş Terazi burcunda, 4 Ekimden itibaren Mars da terazi burcuna geçiyor ve ay sonuna kadar orada kalacak. 8 Ekime kadar Venüs de terazi burcunda sizlerin 12. Evinizde
Bu stelyum sizlerin pek de göremediğiniz, fark edemediğiniz bir alanda olacak bu da size pek ortalıkta görünmeme, inzivaya çekilme, kendi içinize kapanma belki de evden çıkmama enerjisi verecektir. Bu dönem kendinizi daha duygusal hissederken, düşüncelerinizi ve duygularınızı ortaya dökmekten çekineceğiniz bir dönem olacaktır. Bu ay bu enerjilerin içinde kaybolmamanız, farkında olmanız, kendinizi depresyona sokmamak için sevdiğiniz şeyleri yapmaya gayret gösterin, sanat seviyorsanız sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsiniz, arkadaşlarınızla birlikte olup son güzel havaların tadını çıkarabilirsiniz.
Gizli işlerden uzak durmaya çalışın, gizli düşmanlıklar ya da dedikodular canınızı sıkabilir, dedikodu yapmaktan ve dinlemekten uzak durmayı seçebilirsiniz.Bazılarınız için sağlık konuları, fiziksel ya da ruhsal bir takım rahatsızlıklar gündeme gelebilir. Bu yüzden hastahanelerde çare arayabilir, efor sarf edebilirsiniz.
14 Ekimde 20 derece koç burcunda sizlerin 6. Evinizde bir dolunay gerçekleşecek.
6.evinizdeki bu dolunay tamamlanma, netleşme ve ortaya çıkarma enerjisi taşıdığı için bir süredir memnuniyetsizliklerinizin bulunduğu işiniz, çalışma hayatınız, çalışma ortamınız, iş arkadaşlarınız ile ilgili tüm sıkıntılarınızın, olumsuz düşüncelerinizin ve nedenlerinin ortaya çıkacağı, bu konularda netleşeceğiniz, bitmesi gereken iş arkadaşlıklarınızın biteceği ya da işiniz veya çalışma ortamınızı değiştireceğiniz bir süreç olacaktır. Hatırlamak lazım ki bir şeyin bitmesi yeni başlangıçları getirecektir.
Bazılarınızın da günlük rutinleriniz ya da sağlığınızla ilgili konularda bir şeylerin netleşeceği bir dönem olacağından Ekim ayı boyunca sağlığınıza lütfen çok dikkat edin ve gerekli özeni gösterin.Ayın 15 i civarı 12.evinizin yöneticisi Venüs ile Uranüs arasındaki karşıt açı ilişkileriniz anlamında zorlu bir açılım yaşatabilir. İlişkilerinizle ilgili arkanızdan çevrilen bir takım işler olabilir ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Farkında olmanız lazım. İkili ilişkiler dikkat etmeniz gerekir.
3 Ekimden sonra Merkür,  8 Ekimden sonra Venüs, 23 Ekimden sonra Güneş Akrep burcuna geçiyor. Sizlerin 1. Evinize yani yükseleninize
23’ünden sonra parlayacağınız, inzivadan çıkacağınız, dikkat çekeceğiniz, insanların odak noktası olacağınız, kendinizi güzel hissederken çevrenizin de beğenisini kazanacağınız günler başlamış olacaksınız. Aşk ve ilişkiler fırsatları ay başından beri var olacakken ayın 23 ünden sonra kendisini daha fazla gösterecektir. 23’ünden sonra dış görünüşü değiştirmek, güzellikle ve sağlıkla ilgili adımlar atmak için çok uygun zamanlar olacaktır.
28 Ekimde 4 derece Akrep burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Sizlerin yükseleninizde
Bu yeni ay, derin ve tutkulu bir ilişkiye başlamanıza sebep olabilir. Yeni bir ortaklık kurmak, yeni bir ticari işe başlamak ya da yeni ticari müşteriler bulmak için çok iyi enerji alıyor olacaksınız. Diğer yandan bu yeni ayın etkisiyle kendiniz de, duruşunuz da ya da dış görüntünüzde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz.