• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2019

EKİM 2019


EKİM 2019

23 Ekim’e kadar Güneş ve Mars Terazi burcunda 11.evinizde sosyal hayatınız, arkadaşlarınız, kariyerinizden elde ettiğiniz gelirler ,yaşama dair yeni planlar umutlar, hedefleriniz gündeminizde olacak. İş kontratları, iş görüşmeleri konusunda mücadele ve bunlarla ilgili zaman zaman gerilebilirsiniz çünkü Mars burada ama Terazide olduğu için bu gerginlikler uzlaşmacı bir tavırla sonuçlanabilir. Arkadaş çevrenizde sosyal hayatınızdaki ilişkilerde ay ortasına doğru kopuşlar yaşayabilirsiniz.
3 Ekim’de Merkür Akrep burcuna ,8 Ekim’de de Venüs Akrep burcuna geçiyor 12.evinize kendinizi sosyal ortamlardan, ikili ilişkilerden geri çekilme eğiliminde olabilirsiniz. Huzuru yalnız kalmakta arayabilirsiniz. Aşk ilişkilerinde de zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Kendi düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Geçmişle ilgili unutmak istediğiniz şeyler ortaya çıkabilir. Arkanızdan iş çevirenler, dedikodu yapanlar olabilir.
14 Ekimde Koç burcunda bir Dolunay oluşacak. Dolunaylar tamamlanma, bitişler ve sonlarla ilgilidir. Bu enerji gizli konuların ortaya çıkmasını sağlar ve sürüncemede kalan konularda  ister olumlu ister olumsuz olsun sonuç almayı anlatır. Dolunay sizin haritalarınızda 5.evde çocuklar, aşk , sosyal hayat, yatırımlar ,hobilerle ilgili konularda tamamlanmalar sonuçlanmalar olabilir. Bazılarınızın aşk ve sosyal hayatında bir problem varsa sonuçlanabilir. Çocuklarınızla ilgili konularda netleşmeler yaşayabilir siniz. Bazılarınız çocuk sahibi olabilir. Bazılarınız hayatının aşkını bulabilir, söz ya da nişan yapabilir. Bazılarınız yaratıcılıklarını kullanabilecekleri bir hobiye başlayabilir.
23  Ekim’de  Güneş Akrep burcuna geçecek Venüs ve  Merkür de  zaten  Ekim ayının başında 12.evde kontrol dışı bir alanda gezegen birikimi var biraz enerjinizde düşüş olabilir. Fiziksel ve ruhsal olarak kendinizi iyi hissetmeyebilir, inzivaya çekilebilirsiniz . Dedikodular, gizli düşmanlıklar  canınızı sıkabilir. Bol bol gezip sevdiklerinizle birlikte olmak size iyi gelebilir, dua ve meditasyon çalışmaları, nefes çalışmaları yapmanız bu dönemde sizi rahatlatabilir.
28 Ekim’de Akrep burcunda bir Yeniay oluşacak  12.evinizde ,bu gözden geçirme, “pilleri” yeniden şarj etme dönemidir. Sosyal anlamda bir geri çekilme  zamanı da olabilir. Bir tür ruh arayışı ve bir miktar zihinsel huzuru bulma dürtüsü ortaya çıkacaktır. Ruhsal konulara yönelebilir yeni bir öğreti öğrenebilirsiniz, bazılarınız nefes çalışmaları, dua,  meditasyon veya yoga çalışmalarına başlayabilir. Bu konularla ilgili yeni başlangıçlar ve girişimlerde bulunabilirsiniz.