• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2019

EKİM 2019


EKİM 2019

Ekim ayının 23’üne kadar en önemli temaları sizler için; kariyer ve sosyal statünüz olacaktır.23’ ünden sonra ise en önemli temalar; kariyerinizin getirileri, sosyal hayatınız ve arkadaşlarınız olacaktır.
23 Ekime kadar Güneş Terazi burcunda, 4 Ekimden itibaren Mars da terazi burcuna geçiyor ve ay sonuna kadar orada kalacak. 8 Ekim’e kadar Venüs de terazi burcunda sizlerin 10. Evinizde
23’üne kadar odağınız kariyerinizde ve toplumsal statünüzde olacaktır. Bu dönemde kariyer alanınızda fark edildiğiniz, dikkat çektiğiniz, takdir edildiğiniz, konuşulduğunuz ve parladığınız bir dönem olacaktır. Üstlerinizle, yönetici pozisyonundaki insanların takdirini toplarken onlarla olan ilişkileriniz dikkat çekici olacaktır. Kariyerinizle ilgili kararlarınız dikkat çekici olacaktır. Ancak kariyerinizle ilgili konularda fazlasıyla da efor sarf edeceğinizi de söylemek isterim. İş aramak, kariyer değiştirmek için iyi fırsatlar yakalayabilirsiniz.
Diğer taraftan ailenizle ilgili gündemleriniz ve ailenizle ilgili kararlarınız olabilir. Yine ailenizle ilgili konularda da efor gösterseniz de terazi enerjisi ile uzlaşma yolları bulacağınız bir süreç olacaktır.
14 Ekimde 20 derece koç burcunda sizlerin 4. Evinizde bir dolunay gerçekleşecek.
14.civarı aileniz, ailevi konularınız ve yaşadığınız yerlerle ilgili konularda netlik kazanacaktır. Ailenizle ilgili bir takım gündemleriniz var ise bir takım sorunlarla, problemlerle ilgileniyorsanız artık bu sorunlar netlik kazanabilir.Net olarak sorunu ve çözümü görebilirsiniz.Taşınma ya da yer değişikliği ile ilgili konular gündeme gelebilir. Ya da bir gayrimenkulünüzü alıp satmak söz konusu olabilir.
15’i civarı Venüs Uranüs karşıtlığı sizi ikili ilişkiler, ailenizle ilgili konular ve kariyer konularında etkileyeceğinden, bu tarih civarı ani sorunlar, problemler ve hiç beklemediğiniz gündemler olabilir. Dikkatli ve sabırlı olmakta fayda var.
23 Ekimden sonra Merkür,  8 Ekimden sonra Venüs, 23 Ekimden sonra Güneş Akrep burcuna geçiyor. Sizlerin 11. Evinizde olacaktır.
23’ünden sonra çok daha fazla sosyal olacağınız bir zaman olacaktır. Arkadaşlarınızla, dostlarınızla vakit geçireceğiniz, partilere, sosyal toplantılara katılacağınız bir dönem olacaktır.Diğer yandan kariyerinizle ilgili duruşunuzun ve planlarınızın dikkat çektiği ve kariyer getirilerinize odaklandığınız bir dönem olacaktır.
28 Ekimde 4 derece Akrep burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Sizlerin 11.evinizde
 Bu yeniayla birlikte yeni sosyal ortamlara girebilirsiniz. Yeni kulüplere ve derneklere üye olabilirsiniz, yeni insanlar tanıyabilirsiniz. Öte yandan kariyerinizle ilgili yeni getiriler söz konusu olabilirken, bu konuda kararlar verebilirsiniz.