• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2019

EKİM 2019


EKİM 2019

23 Ekim’e kadar Güneş ve Mars Terazi burcunda  9.evinizde ve odak noktanız geleceğiniz hakkında düşünmeye ,her konudaki tavrınızı ve bakış açınızı,  ilişkilerinizin ne kadar önemli olduğunu anlamaya yönelik olacaktır. Bazılarınız  için uzaklarda yaşayan tanıdıklarınız ,yabancılarla irtibat kuracağınız, başka ülkelere gidip geleceğiniz, yeni öğretilere tanık olacağınız bir ay olabilir. Kimilerinizin hukuksal işlerini halletmek bu dönemde yerinde olacaktır. Kimi yükselen kovalar yabancı kültürden  birisiyle kişisel bir ilişki yaşayabilir ya da eşiyle bir yurt dışı seyahatinde tanışabilir. Kimileriniz ise yurtdışıyla bağlantılı ortaklıklar içine girebilir onlarla ticaret yapabilir, bazılarınız ise bu dönemde ruhsallık ve maneviyata önem verebilir, yeni eğitimlere kurslara başlayabilir.
3 Ekim’de Merkür ,8 Ekim’de Venüs Akrep burcunda sizlerin 10.evinizde olacak yaratıcı fikirleriniz, sanatsal veya sportif yetenekleriniz  sayesinde kendinizi tanıtma potansiyeliniz yüksektir. Hobi olarak başladığınız şeyler, daha sonra mesleğiniz olabilir. Bazı Yükselen Kovaların çocukları meslek ve kariyer hayatlarında ,  başarılar yakalayabilir. Bazılarınız borç, alacak ilişkilerine ya da eski hesaplara gömülüp, geçmiş te olsa tahsilât yapmaya başlayabilirsiniz. Kimi yükselen Kova’ların bu dönemde gizli şeyler üzerine merakı artabilir çünkü Akrep'teki Merkür, gizli ve gizli olan her şeyde gerçekleri arar ve derinlemesine düşünür. Bu dönemde mistik konular, okült konular hakkında derinlemesine yoğun çalışmalar yapabilir bu konulardaki meraklarınızı giderebilirsiniz. Bu süreç içinde işimizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabiliriz. Alacağımız bir terfi ya da ödül tanınırlığımızı artırabilir. Hedeflerimize değer katan şeylerle karşılaşabiliriz . İşle ilgili müzakereler veya sosyal faaliyetler için uygun bir dönemdir.  Venüs  bu  geçişi dönemde söz,nişan veya evlilik olabilir,evli olanlar çocuk sahibi olabilir.
14 Ekim’de Koç burcunda bir dolunay gerçekleşecek Dolunaylar tamamlanma, bitişler ve sonlarla ilgilidir. Bu enerji gizli konuların ortaya çıkmasını sağlar ve sürüncemede kalan konularda  ister olumlu ister olumsuz olsun sonuç almayı anlatır. Dolunay sizin haritalarınızda  3.evinizde yeni insanlarla tanışmak, bilgiyi paylaşmak, uzun süredir düşündüğünüz yabancı dil ,teknoloji eğitimi ,ruhsal konularla ilgili  konuları öğrenmek için fırsatlar sunan bir Dolunay tüm bu konularla ilgili netleşme, tamamlanma enerjileri verebilir.
23 Ekim Güneş Akrep burcuna geçiyor Venüs ve Merkür de ayın başından beri bu alandaydı, yılın diğer zamanlarına göre  daha fazla odaklanacağınız  nokta  dış dünyadaki duruşunuza ve itibarınıza yönelecek. Bu dönem kariyer, statü ve mesleki konularda  önemli bir şeyi başarmak istediğiniz  zamandır. Parlamak istiyorsunuz, çabalarınız için somut sonuçlar görmek istersiniz. Otorite figürleri ile daha fazla temas edeceğiniz bir dönem olabilir. . Doğru hissettiğinizi yapın, yılın bu döneminde en görünür olduğunuzu unutmayın.
28 Ekim’de Yeniay Akrep Burcunda sizlerin 10. Meslek ,statü ve kariyer evinizde gerçekleşiyor. Yeni bir iş imkanı, kariyerinizde yeni değişiklikler belki kariyerinizde daha üst bir seviyeye geçme, evlilik kararı alma olabilir. Kimileriniz çocuğu olacağını öğrenebilir. Yalnız bu Yeniay ’ın karşısında  bir Uranüs var bu yüzden   evinizde ve ailenizde, tamamen sizin kontrolünüz dışındaki güçlerin neden olduğu ani değişimler yaşayabilirsiniz.