• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2019

EKİM 2019


EKİM 2019

Sevgili yükselen Balık’lar Ekim ayının sizler için en önemli temaları ayın 23’ üne kadar mali tablonuz, gelir giderleriniz olacaktır.23’ünden sonra ise yurtdışı, uzak yerler, uzak seyahatler, eğitimler, akademik süreçler, hukuki süreçler olacaktır.
23 Ekim’e kadar Güneş Terazi burcunda, 4 Ekimden itibaren Mars da Terazi burcuna geçiyor ve ay sonuna kadar orada kalacak. 8 Ekime kadar Venüs de terazi burcunda sizlerin 8. Evinizde
Ayın 23’üne kadar olan günlerinde odağınız, mücadeleniz ve eforunuz tamamen maddi konular üzerinde, mali tablonuz üzerinde olacaktır. Eşinizden, ailenizden, ortağınızdan gelirlerinizin yanı sıra vergi ve sgk ödemeleri, kredi kartı kredi ödemeleri, tazminat, nafaka ödemeleri gibi ödemeler gündeminize gelecektir. Bu süreçte para kayıpları söz konusu olabilir. Mali tablonuzu iyice gözden geçirip dikkatli hesaplar yapmanız faydalı olacaktır.
14 Ekimde 20 derece Koç burcunda sizlerin 2. Evinizde bir dolunay gerçekleşecek.
Bu dolunay 14’ünde para evinizde ışığını yansıtacağından, para ile ilgili konularda farkındalık, netleşme ve tamamlanma yaratacaktır. Mali durumunuzu net olarak göreceğiniz, durumunuzun farkında olacağınız bir zaman olacaktır. Mali olarak neyi doğru ve neyi yanlış yaptığınızı, hangi harcamaları yapıp hangi harcamaları yapmamanız gerektiğini anlayacağınız yani ekonomik durumunuzla yüzleşeceğiniz bir zaman dilimi olacaktır.Uzun zamandır beklediğiniz bir para gelebilir, almayı istediğiniz bir krediyi alabilirsiniz ya da bir miras ya da nafakadan gelir elde edebilirsiniz.
Ayın 15’i civarı gerçekleşecek olan Venüs Uranüs karşıtlığı da, sizleri para ile ilgili konular anlamın zorlayabilir.15 i civarı aniden gelişen para ile ilgili konular ve ilişkilerinizle ilgili konulardaki değişimler sizleri zorlayabilir. Dikkatli olmakta fayda var
23 Ekimden sonra Merkür,  8 Ekimden sonra Venüs, 23 Ekimden sonra Güneş Akrep burcuna geçiyor. Sizlerin 9. Evinizde olacaktır.
Ayın genelinde 9.ev konuları gündeminizden olacaktır ama 23’ ünden sonra daha vurgulu olacaktır. İlk olarak hayata bakış açınızı sorgulayacağınız, hayat felsefenizle ilgili düşüneceğiniz ve hayat felsefenizi değiştireceğiniz bir dönem olacaktır.
Bazılarınız için yurtdışı seyahatleri, yurtdışı ile ilgili işler ve yurtdışı bağlantılı ticari işler gündeminizde olacaktır. Uzaklarda yaşayan akrabalarınızla görüşebilir, onları ziyarete gidebilirsiniz ya da onlar sizi ziyarete gelebilirler.
Bazılarınız için akademik süreçler, bazılarınız için eğitimler bazılarınız içinse hukuki süreçler gündeme gelecektir.
28 Ekimde 4 derece Akrep burcunda bir Yeniay gerçekleşecek. Sizlerin 9.evinizde gerçekleşecek,
Bir yurtdışı seyahati için hazırlıklar yapmak, yeni kararlar alıp uygulamak, yepyeni başlangıçlar yapmak, yeni bir duruş sergilemek, yeni bir eğitime başlamak, yeni akademik süreçlere adım atmak, eğer gündeminizde varsa bir hukuki süreci başlatmak için bu yeniayı kullanabilirsiniz.