• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2019

EKİM 2019


EKİM 2019

4 Ekim 2019 Cuma Gökyüzünden Mesajınız Varrr
Günaydınlar güne Ay Yay enerjisi ile başlıyoruz , bugün hayvanları koruma günü sevimli dostlarımızı sevdiğimiz kadar yaşama haklarına da saygı duyalım ! Hayvanları Koruma Günü kutlu olsun, sadece bugün değil her gün onlara sahip çıkalım! Günün diğer gelişmelerine bakacak olursak;
07:21 Mars Terazi burcuna geçiyor , diplomasi ve adalet için güçlü bir arzuya , güçlü  yaratıcı bir dürtüye sahip olacağımız bir süreçte olacağız.
08:31- 12:36  Ay Venüs uyumlu açısı ile yakın arkadaşlıklar ve bundan öte çok özel ilişkiler, aşk meşk sevdasıyla olacağımız saatler, kısa süre için de olsa hissedilir. Birisi ile çıkmak, özel olduğunu hissetmek her şeyden daha değerli olur. Bazı şeyleri düzeltmek, sevgiyi hissetmek ve duygulara yeni bir soluk kazandırmak için çok uygun bir zamandır. Eğlenceler tertip etmek veya davetlere gitme fırsatı olabilir. Bu süreçte genellikle evde veya bulunduğunuz mekan size mutluluk verebilir.
10:30-20:43 Ay  Venüs ile olumlu açısından sonra boşlukta olacak. Uzun süre boşlukta olacağı için yeni girişimler, iş görüşmeleri, iş başvuruları, yeni bir projeye veya herhangi bir şeye başlamak için uygun zamanlar değil sonuçsuz kalabilir bizden hatırlatması. Yarım kalan işleri tamamlamak, dinlenmek daha iyi sonuçlar verebilir.
20:43 Ay Oğlak burcuna giriyor sorumluluklarımızın bilincinde olacağımız zamanlar aynı zamanda inatçı, maddeci, melankolik ve karamsar enerjiler devrede olacak.
19:27- 23:23  Ay Mars karesi ile adeta kavga, gerginlik, alınganlık, duygusallık, münakaşa ve düşünmeden davranışlarda bulunabilir, bu tür fiillere iten olayları adeta mıknatıs gibi üstünüze çekebilirsiniz. Sanki gerçek siz gitmiş ortada her an saldırmaya hazır bir panter çıkmış gibi olur. Bu süreçte  kendinize dert ettiğiniz şeyler gerçekten üzülmeye değmeyen şeylerdir ama bu zamanda bunu görmek çok zordur. Eğer çabuk alınan, sık sık somurtan biri iseniz  her şeyi sizin için bir tehdit olarak görebilir ve her şeyden nem kaparsınız. Yok, eğer kendinize güvenen bir kişilik sahibi iseniz, bu zamanda fazla acele davranan, atak ve kritik davranışlara meyilli olabilirsiniz. Bu süreçte dikkatli olmak gerek ufak tefek sakarlıklar ,kazalar yaşayabilirsiniz.Sevgiler…
Ay Oğlak ‘ta yapılabilecek pratik şeyler; uzun vadeli planlamalar ve disiplinli çalışma gerektiren işler yapabilirsiniz, emlak almak için de Ay Oğlak günleri uygundur, cilt bakımı yaptırmak için de uygundur. Bugünlerde kalsiyum takviyesi yapmak iyi olur.