• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2019

EKİM 2019


EKİM 2019

Günaydın hepimize iyi bir hafta olsun dileklerimizle günün mesajlarına bakalım;
06:41 Ay Kova burcunda seyahate başlıyor Ay Kova’da iken , sıra dışı ve yenilikçi düşünmeye eğilim gösteririz. Bilimsel çalışmalar yapmak, teknoloji ile ilgilenmek, psikoloji, sosyoloji ve astroloji benzeri konularla ilgilenmek için ideal zamanlardır.
08:37-12:49 arasında Ay ve Mars uyumlu açısı ile her zamankinden daha fazla güven ve cesaret duyabileceğiniz, kapasitenizde var olan özellikleri rahatlıkla ortaya koyup uygulayabileceğiniz bir zaman. Hemen fiile geçmeye hazır bir telaş hissedersiniz konuşmalarınız da harekete geçirebilecek tarzda olur.
09: 16’ da Ay Uranüs karşıtlığı kesinleşiyor ve etkileri yarın gece yarısına kadar devam edecek. Bu transitle gerçekten çok dikkatli olmak gerekir. Duygular çok hassas, beklenmedik şekilde değişiveren, akıl duygu çekişmesi içinde uçuk hareketlere yol verebilecek bir etkidir. Özellikle duygusal olarak o zamana denk gelen bir konuda haksız hüküm vermek mümkündür. Konuşmalara duygular çabucak karışabileceğinden, bir de bakarsınız konuşmalar tartışmaya dönüvermiş. Birden bire sizi üzecek bir haber veya tam tersine sizi havalara uçuracak bir oluşumla karşılaşabilirsiniz.
Dün başlayan ve etkisi yarın da devam edecek olan Güneş ve Satürn karesi bugün 22:06 ‘da kesinleşiyor. Karamsarlığa ve hatta depresyona yol açabilecek testler ve zorluklar sunuyor. Egonuz acı çekebilir çünkü kendi yolunuzu bulmak ve hedeflerinize ulaşmak için zorluklar yaşayabilirsiniz ama yine de sorumluluklarınızı yerine getirmek için çaba göstermelisiniz. Patron, baba ya da başka bir otorite figürü olabilecek kişilerin baskısını hissedebilirsiniz. Sevgiler…