• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2020

EKİM 2020


EKİM 2020

VENÜS BAŞAK BURCUNA GEÇİYOR 2 EKİM-28 EKİM
2 Ekim saat 23:47 de Venüs Başak seyahati başlıyor. Bu, sevgimizi pratik yollarla ve jestlerle ifade ettiğimiz bir zamandır - işlere koşmak, detaylı  çalışmaları yapmak veya sadece sevgililerimiz için orada olmak. Sevgi, Başak burcundaki Venüs ile mantıklı olmalı ve bir amacı olmalıdır. Başak, duygusal ama aynı zamanda oldukça pratik olan toprak burcudur. Romantik doğamızın yanı sıra, bu süreçte almaya karar verdiğimiz şeyler ve zevk aldığımız eğlence türleri, işlerin mantıklı olup olmadığına göre belirlenir. Başkalarına hizmet sunmak sevginin bir ifadesi olabilir. Bu pozisyonun gölge tarafı, ortaklarımız, partnerlerimiz  için aşırı derecede eleştirici, seçici veya endişe verici olabilir. Venüs aynı zamanda  sanat, romantizm, zevk ve güzellik tanrıçası.  Venüs  Başak burcundayken , sevgiyi gösterme şeklimiz  hizmet moduna geçer. Başak, sadık bir tanrıçadır, sevgi dili duyarlılık, sadakat ve amaçtır. Bu geçiş sırasında,  başkaları için küçük şeyler yaparak sevgimizi gösterebiliriz.
VENÜS BAŞAK'A GİRDİĞİNDE NE OLUR?
*Evinizi güzelleştirmek için harika bir zaman. Örneğin, taze çiçekler, yeni bir bitki, bir tablo, parlak renkli yastıklar, sizi neşelendirecek ve etrafınızdaki  enerji titreşimlerini  artıracak herhangi bir şey alın veya yapın!
*Yapılması gereken bazı onarımlar veya düzeltilmesi gereken dolaplar, çekmeceler, dosyalar varsa  bu üç buçuk haftalık dönemde  daha kolay yapabilirsiniz.
*Başak burcu  aynı zamanda sağlığımızı ve fiziksel bedenimizi  yönetir. Bu, muayene olmak, doktora veya dişçiye gitmek için harika bir zamandır. Bir çok insan alerji, enerji eksikliği, kronik yorgunluk veya ağrılı eklemlerden muzdarip olabiir ve hayatlarını buna katlanmak için yeni adaptosyon  süreçlerine girerler. Yediğiniz yiyeceklerden bazılarının kendinizi halsiz hissetmenize neden olduğunun farkında mısınız? Belki glüten, süt ürünleri, deniz ürünleri ve hatta şekere alerjiniz var ?? Sağlığınızla ilgili günlük alışkanlıklarınızın bazılarını belirlemenize yardımcı olabilecek, belki de size hizmet etmeyen birçok farklı şey var bu süreçte mümkün olduğunca çok şey öğrenerek, kendi araştırmanızı yaparak, sorular sorarak ve refahınızı iyileştirmek için karar vererek bu geçişten en iyi şekilde yararlanın.
*Belki de sağlık ve şifayla o kadar ilgileniyorsunuz ki bir kursa , bir atölyeye katılmak veya bununla ilgili biraz eğitim almak istiyorsunuz?  Başak burcundaki Venüs, kendinizi daha sağlıklı ve gençleşmiş hissetmenizi sağlayacak her şeyi yapmak için iyi bir zamandır. Örneğin, bir masaj, yüz bakımı veya tedavisi alın, bir kaplıcaya gidin veya arınmaya gidin
*İlişkilerde, Başak burcundaki Venüs'ün sevgisini göstermek için pratik bir şeyler yapması gerekir. Bu, dışarı çıkıp, değiştirilmesi gereken bir ampul satın almak, arabaya benzin koymak veya alışveriş yapmak ve sağlıklı bir yemek pişirmek gibi bir şey olabilir. Sizin için de bazı yapıcı eleştirileri olabileceğini unutmayın. Bunu bir ürün toplama operasyonundan ziyade büyüme ve daha iyi anlamak için bir fırsat olarak görün.
*Bu süre zarfında bir partner arıyorsanız, şifa atölyesi veya seminerinde, spor salonunda, yoga dersinde, sağlıklı gıda mağazasında, işte, gönüllü olarak veya her türlü eğitim veya öğrenimde biriyle tanışabilirsiniz.
*Başak her zaman ayrıntılarla ilgilendiği için, hafife aldığınız küçük şeyleri bu dönemde daha çok fark edebilirsiniz. Örneğin, güzel bir gün batımı, gülümseyen bir bebek, bir çiçek, gülen ve oynayan çocuklar, kemik çiğneyen bir köpek! Bize en büyük zevki veren genellikle basit şeylerdir ve çoğu zaman cep telefonlarımıza, e-postalarımıza ve telefon görüşmelerimize o kadar kapılırız ve çevremizdeki tüm güzelliği fark etmeyiz ve takdir etmeyiz.
*Bunlar Başak'taki Venüs'ün özellikleridir, bu yüzden sağlıklı olun, dağınıklığı azaltın ve hayattaki küçük şeyleri takdir edin!