• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2020

EKİM 2020


EKİM 2020

3 EKİM 2020 CUMARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar , Ay Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor, günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
00:58-05:00 Ay ve Plüton kare enerjisini yaşayacağız duygusal anlamda sert ,  duygusal patlamalara açık olabiliriz. Duygusal güç mücadelesine girebilir, istemediğiniz şeyleri yapmak zorunda bırakılıyormuş gibi düşünebilirsiniz.
04:58- 08:55 Ay Mars kavuşumu  etkisi altında kendinizi her an kızmaya hazır, oldukça ters ve hasta gibi hissedebilirsiniz. Plansız, acele ve iyice düşünmeden işe girişmek bu zamanda çok riskli olur. Yakın çevremizle, komşular, kardeşler ile  olan ilişkilerimizde gerginlikler, çatışmalar söz konusu olabilir. Ayrıca sakarlıklara ve kazalara karşı dikkatli olalım, araba kullanırken  de dikkat edelim.
08:47 Ay Satürn arasındaki gergin enerjiler söz konusu kendimizi depresif hissedebiliriz. Bu süreçte önemli görüşmeler yapılmaması iyi olur.
08:47-18:12  Ay  Satürn ile yaptığı kare açıdan sonra neredeyse tüm gün boşlukta olacak ; yeni bir işe başlamak, yeni bir  girişim yapmak hiç tavsiye edilmez, yapılan girişimlerin, başlangıçların sonu gelmeyebilir. Kendimizi yorgun hissedebiliriz, günlük rutinlerimizde de yavaşlamalar olabilir.
18:12 Ay Boğa burcuna giriyor, yüceldiği burçta olacak enerjisi iyi keyfinde olacak , en sevdiği bir alanda çünkü. Fiziksel ve maddi güvence arayışı içinde olacağımız birkaç gün geçireceğiz. Bugünlerde boyun ağrıları, boğaz yanmaları olabilir. Bademcik , troid ,ses telleri ile ilgili sıkıntılar olabilir. Beş duyunun hitap ettiği tüm güzellikleri algılamak Ay Boğa günlerinde daha keyifli olur, yediğiniz yemeğin tadı bir başka, doğa yürüyüşlerinin keyfi bir başka olur aynı zamanda sanat ile uğraşanlar için daha yaratıcı çalışmalar ortaya çıkarmaları söz konusu olabilir.
17:58-22:27 Ay Venüs uyumlu enerjileri etrafınızdaki  kişilerle  birlikte güzel zaman geçirebileceğimiz zamanlardır.  Aşk , sevgi ilişkilerinde de uyum söz konusudur. Sevgiler.