• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2020

EKİM 2020


EKİM 2020

 Ayın 22’ sine kadar Güneş Terazi Burcunda sizlerin 12.evinizde seyahat ediyor.
Ayın 22’ sine kadar geçtiğiniz yılın değerlendirilmesini yapmak ve yeni şeylerin hazırlıklarını yapmak için uygun bir zaman dilimi olacaktır. Güneşin 12. Evden geçişi ile gizli olan bir takım şeyler gün yüzüne çıkabilir, mesela arkanızdan yapılan dedikodular ya da arkanızdan çevrilen işler görünür hale gelebilir. Bu dönem endişe ve korkularınızda artış olabilir. Güneşin 12.evin transitinde yeni bir girişimde bulunmadan önce, ilgilendiğiniz konuları iyi pekiştirmelisiniz ve kararları aceleye getirmemelisiniz. Bazılarınız için sağlık konuları gündem olabilir. Sağlığınıza özen gösterme ve meditasyon benzeri çalışmalar yapmak açısından ideal bir zaman dilimidir.
2 Ekim de Koç burcunun 9 ° de, 6.evinizde bir Dolunay gerçekleşecek.
Sevgili Akrepler, bu dolunay, günlük sorumluluklarınızı, sağlığınızı, evcil hayvanlarınızı ve çalışma hayatınızı, iş yeriniz veya yanınızda çalışanları vurgulayacak. Tüm bu konularla ilgili yüzleşme zamanı neyi nasıl daha iyi ve verimli yapabilirimi sorgulama zamanı. Şimdi daha verimli olabileceğiniz yollara odaklanmanın tam zamanı . Bazı kötü alışkanlıklarınız varsa ortadan kaldırın, ertelemeyi bırakın ve kendi öz bakımınızı rutin işlerinizi, sağlığınızı, çalışma hayatınızı gerçek bir öncelik haline getirin! Çalışma koşullarınızda bazı değişiklikler olursa, onları kucaklamak için çaba gösterin. Evrenin en iyi çıkarlarınıza sahip olduğuna ve hayallerinize ulaşmak için yavaş ama emin olarak adım attığınıza güvenin.
2 Ekim tarihinde Dolunay zamanı Venüs Başak burcuna geçiyor ve ay boyunca sizlerin 11.evinizde seyahat ediyor olacak.
Venüs 11. evden geçerken geleceğe yönelik umutlarınız artacaktır. Arkadaşlarınızla birlikte vakit geçireceğiniz, son derece sosyal olacağınız, sosyal çevrenizle uyumu sağlayabileceğiniz bir süreç olacaktır. Daha geniş sosyal çevre edinebilir, dernek, kulüp gibi yardım amaçlı organizasyonlara katılabilirsiniz. Diğer taraftan iş yatırımları ve kazanımları alanlarında da olumlu gelişmeler yaşanacaktır.
4 Ekim de Plüton sizlerin 3 evinizde ileri hareketine başlıyor.
Plüton 3. Evden geçerken yakın çevrenizde önemi gelişmeler, değişimler yaşanacaktır. Kardeşlerinizle ve yakınlarınızla ilişkilerinizde dönüşüm söz konusu olabilir. Diğer taraftan yakınlarınızla güç çekişmeleri söz konusu olurken sizler de yakın çevrenizde daha etkin olmaya ve gücünüzü göstermeye odaklanabilirsiniz.
14-28 Ekim tarihinde Merkür Akrep burcunda geri hareketine başlıyor sizlerin 1.evinizde, 28 Ekim – 3 Kasım tarihlerinde ise bu kez Merkür Terazi burcunda sizlerin 12.evinizde geri hareketine devam edecek,
Merkür’ün 1.evinizde geri harekete geçmesi ile birlikte iletişim sorunları baş gösterecektir. Her türlü iletişim sorunlu olacaktır, ister yazılı ister sözlü isterse elektronik iletişim olsun, sorunlar yaşamamız muhtemeldir. Özellikle ilişkilerinizde karşılıklı anlaşmazlıklar, kırgınlıklar yaşanabilir. Aslında Merkür 1. Ev geçişi ikna kabiliyetinizin artacağına delalet etse de Retro zamanlarında ikna kabiliyetimiz tam da kullanamayız. Anlatmak istediklerimizi tam olarak da anlatamayacağımız bir süreçtir.
Önemli toplantıları, konuşmaları bu döneme denk getirmemek gerekir. Merkür 12. evde geri giderken zihinsel olarak kendimizi çok da iyi hissetmeyebiliriz. İletişim sorunlarının yanı sıra kendinizi ifade etmek konusunda da zorluklar yaşayabilirsiniz. Diğer taraftan hakkınızda yapılan dedikoduları duyabilir ve bunlardan üzüntü duyabilirsiniz. Geçmişle alakalı durumlar tekrar gündeme gelebilir ve tüm bu konular canınızı sıkabilir.
16 Ekim’de Terazi burcunda 12.evinizde gerçekleşecek Yeniay;
Bu yeniayı hayatınızla ilgili geçmişten çıkardığınız derslere dayanarak yeni kararlar almak için kullanabilirsiniz. Ruhunuzu dinlendirmek, kendinizi iyi hissetmek için yeni bir meditasyon çalışmasına başlamak, bir astrolog ile görüşmek ya da nefes terapisine başlamak için iyi bir zaman dilimidir.
23 Ekim de Güneş Akrep Burcuna sizlerin 1.evinize geçecek.
23 Ekimden sonra sahne sizlerin, kendiniz daha iyi hissedeceğiniz, kendinize olan güveninizin artacağı, daha görünür olacağınız ve parlayacağınız bir döneme girmiş olacaksınız. Dış görünüşünüzde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz, yeni bir görüntü yeni bir duruş sergileyebilirsiniz. Fiziksel enerjinizin artacağı, pek çok girişim yapmak isteyeceğiniz de bir dönem olacaktır.
Özellikle Merkür retrosunun bitiminden sonra kendinizi çok daha iyi ifade edebileceğiniz, kişisel yeteneklerinizi kullanabileceğiniz bir dönem olacaktır. Başkaları üzerinde son derece güçlü etkiler bırakabilirsiniz.
28 Ekim Venüs Terazi burcuna sizlerin 12 Evinize giriyor.
Venüs’ün 12. Eve girmesiyle aşk ilişkilerinde geçici zorlanmalar, kayıplar, yanlış anlaşılmalar, perde arkası işler yaşayabilirsiniz. Bazılarınız platonik aşk yaşayabilirsiniz. Huzuru yalnızlığınızda bulabilirsiniz.