• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2020

EKİM 2020


EKİM 2020

4 EKİM 2020 PAZAR GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Ay Boğa gününden günaydınlar,  bugün 4 Ekim “Hayvanları Koruma Günü” . Her yıl 4 Ekim'de dünyayı paylaştığımız dostlarımızın, hayvanların günü olarak kutlanıyor. Hayvan dostları ilk kez İngiltere’de 1822 yılında; hayvanları korumak, insanların hayvanlara iyi davranmalarını, daha iyi koşullarda beslenme ve korunmalarını sağlamak amacıyla Hayvanları Koruma Birliği’ni kurdular ve ardından ilerleyen tarihlerde 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü olarak kutlanmaya başlandı. Evrende insanlardan başka canlılar olduğunu anlamak, onların yaşam alanlarına müdahale etmemek, yaşama hakkına saygı duymak, evde beslenen hayvanlara merhametli davranmak, koruyup kollamak, iyi koşullarda beslenmeleri, duyarlı davranılması konusunda hepimizin farkındalığının artması dileği ile hayvanlarımızın günü kutlu olsun. Bugün keyif ve tembellik yapmak isteyeceğimiz, boğazımıza düşkün ve  ne yesek modunda dolaşacağımız bir gündeyiz fakat sokaktaki kimsesiz sevgili hayvan dostlarımızı da mama alıp bugün günlerini kutlarsak da  çok iyi olur, canlar. Günün gökyüzü mesajlarına gelince;
06:05-10:27 Ay ve Merkür karşıtlığı yaşayacağız iletişimde sıkıntılar, yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Parasal konularda  paylaşma, harcama  konusunda da çatışmalar, gerginlikler yaşayabiliriz. Birbirimizi anlamakta sıkıntı çekebiliriz, arkında olmakta fayda vardır, arkadaşlar.
11:57-16:00 Ay ve Uranüs Boğa burcunda  kavuşuyorlar ani beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir, kendimizi huzursuz hissedebiliriz, ayrıca parasal konularda  hiç beklemediğimiz durumlar söz konusu olabilir. Ani  gelişen olaylar , aile anlaşmazlıklarına neden olabilir, iştah ve uyku konusunda düzensizlik  olabilir. Hepinize iyi hafta sonları, sevgiler.