• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2020

EKİM 2020


EKİM 2020

Dönüşüm, değişim ve yeniden doğuştan sorumlu olan Plüton  4 Ekim 2020 16:32 de düz hareketine başladı. Plüton düz harekete geçtiğinde içinde bulunduğu burcun enerjisini tamamen dönüştürmeye çalışır. Plüton Oğlak burcunda ve Oğlak eski yapıları, otoriteyi ve istikrarı temsil eder ve Plüton bu burçta sadece tüm dünya için büyük değişimler değil, aynı zamanda kendi hayatımızda  da değişim ve dönüşüm enerjileri barındırır , kişisel doğum haritalarınızda hangi alanda ise adeta o konular değişmeye mahkumdur . 
Oğlak burcundaki Plüton'un dünyayı sarsan enerjisi, Nisan 2020'den bu yana geçen altı aylık gerileme süresi boyunca hareketsiz kaldı. Geri hareketindeyken geçen altı ay boyunca hayatımızda meydana gelen bazı değişikliklerin neden meydana geldiğini öğrenmek ve ortaya çıkarmak ve bu değişime nasıl adapte olacağımızı ayarlayarak geçirdik artık hiç birimizin hayatı 6 ay öncesi gibi değil değil mi canlar ? Pandemi sürecinde alışkanlıklarımız , hayata bakış açımız vb bir sürü şey değişti artık bu sürece bir şekilde alıştık . Düz harekete geçen Plüton Oğlak burcundaki düz hareketlerine Eylül ayında başlayan  Jüpiter ve Satürn ile birlikteler.Bu üçlünün bir arada neler yapabileceklerini önümüzdeki süreçte yaşayarak göreceğiz.
PLÜTON İLERİ HAREKETİ YÜKSELEN BURÇLARA ETKİSİ
Koç
Sevgili  Koçlar, yaşam yolunuzda büyük bir değişim geçiriyor olacaksınız sevgili Koçlar !  Bir kariyer değişikliği olabilir ama  merak etmeyin, bunun için fazlasıyla hazırsınız!
Boğa
Sevgili Boğalar ufkunuzu genişletmenin ve konfor alanınızdan çıkmanın zamanı geldi (her ne kadar rahat olmayı çok sevseniz de!).  Evren, bazı sınırlayıcı inançların sizi büyümeden ve değişimden alıkoyduğunu anlamanıza yardımcı oluyor.  "Yapamam" düşüncesini kaldırın ve yerine "Yapabilirim!"i  ekleyin lütfen!
İkizler
Sevgili İkizler mali durumunuz, aileden, eşten, ortaklıklardan gelen kaynaklar, sigorta vergi, prim, kredi ve borçlar konularıyla ilgili değişikliklere hazırlanın. değişi ve dönüşümsöz konusu. Ayrıca okült  konularla ilgili araştırmalarınız olabilir.
Yengeç
Sevgili Yengeçler , Plüton sayesinde bu yıl her türlü ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili ders üzerine derse katlandınız.  Şimdi ileriye doğru hareket etme zamanı.  Geçen yıl öğrendiklerinizi, deneyimlerinizi baz alın ve uygulamaya geçirin.
Aslan
Sağlığınız, beslenme şekliniz , günlük rutinleriniz, çalışma hayatınız ve yanınızda çalışanlarla ilgili konularda değişiklikler yapma zamanı.  Unutmayın Aslanlar bile her zaman kükreyemez.
Başak
Sevgili Başaklar ,yaratıcı projeleriniz, kendinizi ifade etme ya da çocuklarınız (eğer varsa) için çok önemli bir zamandır.  Belki hayatınızın bu alanını tamamen elden geçirmeniz ve işleri nasıl yapacağınızı yeniden yapılandırmanız gerekiyordu.  Sorun değil, yeni perspektifler daha iyi yaratıcılığa yol açar!
 
Terazi
Sevgili Teraziler, bu geçiş sırasında ailevi konularla ilgili değişim duygusal rahatsızlık verebilir. Ev , yuva ebeveynler özellikle hayatınızdaki önemli erkek figürleri ile ilgili değişim dönüşüm olabilir.
Akrep
Sevgili  Akrepler , yakın çevre, kardeşler , akrabalarla olan ilişkilerinizde değişimler söz konusu olabilir  Ayrıca kısa seyahatler, eğitim ve ticari konularla ilgili dönüşümler de söz konusu olabilir.
Yay
Sevgili Yaylar maddi konularla ilgili değişim dönüşüm sizi bekliyor, belki parayı kazanma ile ilgili değişimler yapabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz.
Oğlak
Sevgili Oğlaklar Plüton sizlerin yükseleninizde , kim olduğunuzla, kimliğinizde ve nasıl algıladığınızla ilgili büyük değişiklikler.  Bu çok yorucu olsa da, değişimin daha yüksek bir fayda için gerçekleştiğinden emin olabilirsiniz!  Önünüzde yeni fırsatlar var.
Kova
Sevgili Kovalar, kendinize zaman ayırmak ve farkındalık uygulamak, bu yıl içsel gelişiminize katkıda bulundu.  Daha fazla bilinçaltı çalışmaları ile kendi kendine dönüşüyor, değişiyorsun.
Balık
Sevgili Balıklar, umutlarınız, hayalleriniz ve dilekleriniz değişiyor , hayatınız için sahip olduğunuz vizyon da değişiyor.  Kendinizi aynı değerleri paylaşan insanlarla birlikte olmak için değişip dönüştürme zamanı.