• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2020

EKİM 2020


EKİM 2020

5 EKİM 2020 PAZARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Herkese iyi haftalar, Ay Boğa burcunda seyrine devam ediyor, günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
04:05- 09:09 Ay Jüpiter uyumlu açısı devrede yurtdışı seyahati, yabancılarla yapılan işler, uluslararası ticaret, hukuki konular, eğitim ile ilgili konularda işler kolay ilerleyebilir, şans ve fırsatlar olabilir. Ailevi ve duygusal konularda olumlu gelişmeler söz konusudur. Anne, eş ve genel olarak kadın figürleriyle ilişkilerde olumlu sonuçlar alınabilir. Evlilik ve ev değiştirme, gayrimenkul alım satımı ya da taşınma gibi temalar açısından da kolay bir akış söz konusudur.
06:35-10:38 Ay ve Neptün arasındaki uyumlu enerjiler başkalarının duygularını anlayabilme ve empati kurabilme yetisi, yaratıcılık, sanatsal konularda yaratıcılık , kadınlarla ilişkilerde karşılıklı olarak hassas ve fedakârca etkiler, idealleri gerçekleştirici, merhametli, başkalarına yardım isteği uyandıran etkiler verir. Bu süreçte dua etmek , meditasyon yapmak iyi sonuçlar verebilir.
13:48-17:51 Ay ve Plüton uyumlu enerjileri ile hayatınızdaki önemli kadın figürleriyle ve aileyle ilişkiler adına yapıcı,  güçlü bir aidiyet hissi, ev ile ilgili değişiklikler yapma adına uygun bir  süreçtir.
19:39-23:42  Ay ve Satürn arasındaki uyumlu enerji sayesinde sorumluluklarımızla  başa çıkmamız daha kolaydır, dış dünyanın gerçekleri ile daha uyumlu bir akış yakalayabiliriz. Ama yine de yoran, mesuliyet almayı gerektiren, duygusal anlamda özgürlük vermeyen bir  enerjidir. Olaylara objektif ve gerçekçi yaklaşmak gerekir. Evle ilgili işleri halletmek, düzenlemeleri yapmak, ev alım satımı yapmak, aile ilişkilerini düzeltmek ya da düzenlemek açısından son derece olumludur