• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2020

EKİM 2020


EKİM 2020

Ayın 22 sine kadar Güneş Terazi Burcunda sizlerin 10.evinizde seyahat ediyor.
Sevgili Oğlaklar, Güneşin 10. Evinizde transiti ile birlikte iş, kariyer, toplumsal statü ve tanınma konuları gündeminizde yer almaya başlayacaktır. Bu dönem sizin için az ya da çok başarı ve ilerleme zamanıdır. İşiniz ve kariyerinizle ilgili konularda önemli insanlardan destek alabilirsiniz. Geçmiş çabalarınızın geri dönüşlerini alabilirsiniz. Hangi konularda iyiyseniz onları başkalarına gösterebilir ve tanınabilirsiniz. İşinizde terfi alabilirsiniz, güçlü bir pozisyona geçebilirsiniz. Bazılarınız yeni bir kariyer seçebilir.
2 Ekim de Koç burcunun 9 ° de, 4.evinizde bir Dolunay gerçekleşti.
Sevgili Oğlaklar, 4.evinizde karşılayacağınız bu dolunayda aile, kariyer, ebeveynlerinizle ilgili konular gündeminizde olacak bu konularla ilgili gerçeklerle yüzleşebilirsiniz. Mars’ın da gerilemesi ile işler tam olarak planlandığınız gibi gitmeyebilir. Aile, ev, yuva konularında sıkıntılar,  zorlanmalar olabilir. Kimileriniz ayrılık, evlenme ya da çocuk sahibi olmak gibi kararlar alabilirsiniz. Kimilerinizin aile büyükleri ile ilgili sağlık sorunları olabilir. Bazılarınız taşınabilir, gayrimenkul alım satım konuları tadilat, dekorasyon işleri gündeme gelebilir. Ayrıca ev içinde oluşabilecek kazalara, sakarlıklara dikkat etmenizde fayda vardır.
2 Ekim tarihinde Dolunay zamanı Venüs Başak burcuna geçiyor ve ay boyunca sizlerin 9.evinizde seyahat ediyor olacak.
Venüs’ün 9.evinizden transit edeceği yaklaşık 1 ay boyunca, yabancı ülkelere seyahat etmek, yabancılarla ortaklaşa işler yapmak, eğitimlere katılmak, hukuki ve akademik süreçlerle ilgili olumlu etkiler devrede olacaktır.
Özellikle uzun seyahatler sizlere son derece keyif verecektir. Alıştığınız kalıpların dışına çıkmak, hayatınıza bir takım değişiklikler getirmek, yeni ilginç kişilerle tanışmak sizi mutlu edecektir. Hayatın tadını çıkarabilir yeni bir aşka uzaklarda yelken açabilirsiniz.
4 Ekim de Plüton sizlerin yükseleninizde 1 evinizde ileri hareketine başlıyor.
Plüton sizlerin yükseleninizde, kim olduğunuzla, kimliğinizle ve nasıl algıladığınızla ilgili büyük değişimlere neden olacaktır. Çok yorucu bir değişim süreci olsa da değişimin daha yüksek bir fayda için gerçekleştiğinden aslında siz güç kazandıracağından emin olabilirsiniz. Önünüzde yeni fırsatlar olacaktır.
14-28 Ekim tarihinde Merkür Akrep burcunda geri hareketine başlıyor sizlerin 11.evinizde, 28 Ekim – 3 Kasım tarihlerinde ise bu kez Merkür Terazi burcunda sizlerin 10.evinizde geri hareketine devam edecek,
İletişim gezegeni Merkür geri hareketine sizlerin sosyal çevrenizi, arkadaşlarınızı, sosyal aktiviteleri ve organizasyonları anlatan evinizde başlıyor. İletişim kazaları Merkür retrosunun en bilindik sonuçlarındandır. Bu da özellikle sosyal çevrenizde ve arkadaşlarınızla olan iletişiminizde sorunlara yol açabilir demek oluyor. Birbirinizi anlakta zorluk çekebilirsiniz, yanlış anlaşılmalar kırgınlıklara sebebiyet verebilir. Fikirlerinizi paylaşırken söylediklerinize özen göstermelisiniz. Diğer taraftan kulüp ve derneklerle olan işlerinizde anlaşmaları ve sözleşmeleri imzalarken ve girişim ve yatırımlarda bulunurken son derece özenli ve dikkatli davranmalısınız, Retro zamanları imzalanan sözleşmelerde yanılgılar olabilir ve sonradan sıkıntı yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla çözülmemiş eski sorunlar çözülmek üzere yeniden karşınıza çıkabilir.
28 Ekimden sonra 10.evinizde geri hareketine devam edecek olan Merkür özellikle Kariyer alanınızda iletişim sorunlarınıza sebebiyet verebilir. İster yazılı, ister sözlü, ister elektronik iletişim olsun her türlü iletişimde sorunlar yaşayabilirsiniz. Mesela hiç gitmemesi gereken birine yanlış bir mail gönderebilirsiniz. Özellikle patronlarınızla, otorite figürleri ve önemli kişilerle yapacağınız görüşmelerde son derece dikkatli ve özenli olmalısınız.
Bu süreç yeni bir kariyere başlamak, terfi veya zam istemek veya yeni bir işe müracaat etmek için doğru bir süreç olmayacaktır.
16 Ekim’de Terazi burcunda 10.evinizde gerçekleşecek Yeniay;
Merkür retrosu eşliğindeki bu yeniayla kariyer alanınızda yeni girişimler yapmak için planlarınızı yapabilir, geçmiş performanslarınızı gözden geçirebilir ve geleceğinize nasıl katkıda bulunabileceğinizi belirleyebilirsiniz. Ancak yeni girişimlerde bulunurken ya da yeni adımlar atarken Merkür retrosunun olumsuz etkilerini göz önünde bundurmalısınız.
23 Ekim de Güneş Akrep Burcuna sizlerin 11.evinize geçecek.
Merkür Akrep burcunda geri harekette iken bu defa ayın 23 ünde Güneş Akrep Burcuna sizlerin 11. Evinize geçiyor. Güneşin 11. Eve geçmesi sosyal hayatınızı son derece hareketlendirecektir, sosyal çevrenizle iletişim sorunları yaşasanız bile bu dönem çok da evde oturup yalnız kalacağınız bir dönem olmayacaktır. Etrafınızda güçlü ve etkin kimseler artacaktır. Bu nedenle sosyal ilişkilerden daha fazla istifade etmelisiniz. Gelecekle ilgili planlarınıza hiç ummadığınız destekler gelebilir. Gruplar içinde kendi liderlik yeteneklerinizi daha iyi gösterebilirsiniz. Kariyer getirileriniz açısından da fırsatlar yakalayabileceğiniz, destek göreceğiniz bir ay olacaktır.
28 Ekim de ise Venüs Terazi burcuna sizlerin 10 Evinize giriyor.
Ayın 28 inden itibaren iş ve kariyeriniz, prestij ve saygınlığınız, geleceğe yönelik planlarınızla ilgili iyi gelişmeler söz konusu olacaktır. İş ve kariyer konularını iyi değerlendirebilirsiniz. İşinizle ilgili kişilerle iyi geçinmeniz sayesinde işleriniz kolaylaşacaktır. Üstlerinizle ve otorite figürleriyle olumlu ilişkiler sağlayabilmeniz açısından da avantajlı bir dönem olacaktır.