• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2020

EKİM 2020


EKİM 2020

 
Ayın 22 sine kadar Güneş Terazi Burcunda sizlerin 8.evinizde seyahat ediyor.
Sevgili Balıklar, ayın 22 sine kadar ortaklaşa kazanımlar, müşterek değerler, eşiniz veya ortağınızın gelirleri, Alacak ve borçlar, krediler, vergiler, ödemelerle ilgili konular hayatınızda öncelik kazanmaya başlayacaktır. Bu dönem başkalarından gelecek olan gelirleri beklemek durumunda kalabilirsiniz. Bazılarınız için miras, nafaka, sigorta gibi gelirler elde etmek veya kredi, vergi, stopaj, kredi kartı, nafaka gibi ödemeler yapmanız gerekebilir. Bu dönem  mali dengenizi sağlamaya çalışacağınız bir süreç olacaktır. Diğer taraftan okült ve metafizik gibi konular dikkatinizi çekebilir ve bu konularda araştırmalar yapabilirsiniz.
2 Ekim de Koç burcunun 9 ° de, 2.evinizde bir Dolunay gerçekleşti
Bu dolunay kazandığınız gelirinizi ve kişisel değer konularını aydınlatmak için burada olduğundan, ihmal ettiğiniz herhangi bir finansal sorunu çözmeye hazır olun. Gerçekten değer verdiğin şeyin peşinden mi gidiyorsun? Değilse, nedenini düşünme zamanı. Hak ettiğinden daha azına razı olmak, evrenin senin için istediği şey değil. Finansal anlamda bazı zorlanmalar, maddi anlamda kaygılarınızın artacağı bir süreç olabilir.  Bütçenizi gözden geçirin, harcamalarınızı dikkatli yapın. Gelir-gider dengeniz,  iş hayatınız konusunda sorunlarla yüzleşme zamanı!
2 Ekim tarihinde Dolunay zamanı Venüs Başak burcuna geçiyor ve ay boyunca sizlerin 7.evinizde seyahat ediyor olacak.
Bu süreç ikili ilişkiler açısından olumlu gelişmeler getirecektir. Bu zamana kadar olumsuz giden şeyleri düzeltme şansınız olacaktır. Söz, nişan, evlilik için çok iyi bir transittir. Ayrıca ortaklaşa girişimler açısından da uygun bir transittir. Bu transitte her türlü ilişkinizi güçlendirebilirsiniz. İlişkide bulunduğunuz insanlara karşı daha uzlaşmacı bir tavır sergilerken, daha detaycı ve biraz da eleştirel davranabilirsiniz. İş anlaşmaları yapmak, ortak işlere girmek açısından da çok uygun bir dönemdir.
4 Ekim de Plüton sizlerin yükseleninizde 11 evinizde ileri hareketine başlıyor.
Umutlarınız, hayalleriniz ve dilekleriniz değişiyor. Hayatınız için sahip olduğunuz vizyon da değişiyor. Kendinizi aynı değerleri paylaşan insanlarla birlikte olmak için değişip dönüştürme zamanı.
14-28 Ekim tarihinde Merkür Akrep burcunda geri hareketine başlıyor sizlerin 9.evinizde, 28 Ekim – 3 Kasım tarihlerinde ise bu kez Merkür Terazi burcunda sizlerin 8.evinizde geri hareketine devam edecek,
İletişim gezegeni Merkür’ün geri harekete geçmesiyle her türlü eğitim ve bilgi almaya yönelik konularda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Yurtdışı ve yabancılarla iletişimde, iş anlaşmalarında problemler yaşanabilir. Merkür retrosunda yapılan iş anlaşmalarının maddeleri sonradan size sıkıntılar yaratabilir ya da yaptığınız iş anlaşmasının sonuçları istediğiniz şekilde olmayabilir.
Diğer taraftan Merkür retrosunda yeni bir eğitime başlamak, seminer vermek, uluslar arası konuşmalar ya da yazışmalar yapmak da tavsiye edilmez, yeni başlayacağınız eğitim, seminer ya da yaptığınız konuşmalar sizi memnun etmeyeceği gibi sonuçları da olumsuz olabilir.
Ayın 28 inden sonra ise Merkür 8.evinizde geri hareketine devam edeceğinden, kredi almak, borç alıp borç vermek için doğru zamanlar olmayacaktır. Parasal konularda anlaşmalar yapmak veya sözleşmeler imzalamak için uygun olmayan zamanlardır. Ortağınız, eşiniz ya da partnerinizle iletişiminizde de sorunlar yaşanabilir.
16 Ekim’de Terazi burcunda 8.evinizde gerçekleşecek Yeniay;
Merkür retrosunun eşliğinde gerçekleşecek olan Yeniayda yeni başlangıçlar yaparken dikkatli ve özenli adımlar atmanız gerekir. Mali tablonuzu dengelemek ,okült konularla ilgilenmek ve araştırmalar yapmak, meditasyon çalışmaları yapmak için değerlendirebilirsiniz.
23 Ekim de Güneş Akrep Burcuna sizlerin 9.evinize geçecek.
Güneş’in 9.evden transiti, yaklaşık bir ay boyunca seyahatlar, dış ticaret, yabancılarla ilişkiler, uzaktaki akrabalarınızla ilişkiler, eğitim, dinsel, ruhsal ve ilahi konular gündeminize gelecektir. Hayatınıza katkıda bulunacak yeni şeyler öğrenmek için seyahatlere çıkabilirsiniz. Kitap yazmak, kitap yayınlamak, yeni şeyler öğrenmek, semine vermek gibi zihinsel faaliyetler açısından olumlu bir süreç olacaktır. Yurtdışı ile ticaret yapmak ve işletmenizi tanıtmak için iyi bir zaman dilimidir.
28 Ekim de ise Venüs Terazi burcuna sizlerin 8. Evinize giriyor.
Venüs’ün 8. Evden geçişi ile başkalarıyla müşterek değerlerin, başkalarından beklentilerin karşılanabileceği bir döneme girmiş olacaktır. Eğer tahsil edemediğiniz bir alacağınız varsa bu dönemde alacağınızı tahsil edebilirsiniz. Partnerinizin ekonomik durumunda olumlu gelişmeler olabilir. Eğer miras gibi bir beklentiniz varsa bu konuda da olumlu gelişmeler olacaktır. Ortaklaşa işlere girmek için de uygun bir zaman dilimidir.