• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2020

EKİM 2020


EKİM 2020

6 EKİM 2020 SALI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar bugüne Ay İkizler enerjisi ile başlıyoruz Ay sabah saat 07:02 de İkizler burcu seyahatine başladı. 2,5 gün bu enerji ile  ile zihnimizde normalden daha fazla zaman geçirmeye meyilli oluruz. Makul, mantıklı, iletişimseliz  ve bilgi ihtiyacımızı karşılayan bağlantılar ve faaliyetler arayışında oluruz. Bu günlerde dedikodu yapma isteğimiz de  çok daha fazla olabilir. İletişim, haberleşme, ticari konular, yakın çevremiz, kardeşler, akrabalar ile ilgili gündemlerimiz bu süreçte daha fazla olabilir. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
13:26-17:54 Ay Venüs arasındaki dik açı ile ilişkilerde sıkıntılar söz konusu olabilir, birbirimizi anlamakta zorlanabiliriz, dikkatli olalım canlar. Bugün estetik veya botox yaptırmayı düşünüyorsanız bu enerjinin bitmesini bekleyin arkadaşlar zira sonuç beklediğiniz gibi olmayabilir.
11:49 Mars ve Plüton arasındaki kare açı birkaç gün sürecek  bu enerji güç mücadeleleri ve çatışmalar anlamına gelir. Bunun nedeni, başkaları ve olaylar üzerinde kontrolü ele geçirme konusundaki yoğun arzunuzdur, imkânsız gibi gözüken şeyleri bile başarma peşine düşebilir, mesleğinizde daha güçlü bir konuma ulaşma ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Bu yoğun enerji   gözü karalık ve agresiflik verir . Ego ve güç tutkusu yüksektir;  güç elde etme adına zalimce davranabilirsiniz. Başkalarından gelebilecek, tehdit, tehlikelere dikkat edin arkadaşlar. Ayrıca  kazalara dikkat etmek gerek  ölüm riski getirebilir.  
13:36 Merkür ve Uranüs arasındaki karşıt açının etkileri bugünden itibaren başlayacak ve etkisi birkaç gün sürecek,  keskin ve aceleci kararlar alma riskinin  daha fazla olacağı ,zihinsel gerginliğin  artabileceği bu dönemde sert ve beklenmedik sözlerle karşılaşabilirsiniz, çevrenize karşı siz de aynı tavrı takınabilirsiniz.  Merkür sinirleri temsil ettiğinden ,sinirlilik, aşırı gerginlikten kaynaklanan sağlık sorunları olabilir. İletişimsel konularda, anlaşmalarda   durumlar değişkendir, sabitliği ve istikrarı yakalamak zordur bu yüzden önümüzdeki birkaç gün ticari işler, medya, internet, ulaşım konularında değişken durumlar olabileceğinden  kendinizi riske atacak kararlar vermemekte yarar vardır. Ayrıca  uçak kazalarına dikkat !
18:50-22:50 Ay ve Kiron uyumlu enerjileri ile yakın çevremizdeki kişilerle iletişimde olmak duygusal anlamda yaralarımızı sarmamıza şifalanmamıza yardımcı olabilir.