• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2020

EKİM 2020


EKİM 2020

8 EKİM 2020 PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay İkizlerde ilerlemeye devam ediyor. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak,
04:56 Ay ve Mars olumlu enerjiler veriyor olacak sabah erken kalkanlar kendilerini daha enerjik olacaklar, yürüyüş ve spor yapmak için uygun zamanlar.
04:56- 18:45 arasında Ay boşlukta olacak canlar, neredeyse bütün gün boşlukta olacağı için bu süreçte neler yapıp yapmayacağımızı tekrar gözden geçirelim;
Ay boşluktayken kendi kabuğumuza çekilerek, biraz daha manevi yönümüzü geliştirebiliriz. Dua, ibadet, meditasyon, yoga tabi vakit bulabilirseniz .
Kişisel bakım yapmak kendimizi iyi hissettirebilir.
Bize yük gelen angarya işleri halletmek daha kolay olabilir. Hazır Merkür geri hareketi de başlamadan  bilgisayardaki dosyalarınızı düzenleyebilirsiniz. Normal zamanlarda vaktinizi alacak angarya işler Ay boşlukta olduğunda hızlı biter arkadaşlar.
Kendinize kahve yapın, güzel bir müzik dinleyin kısacası ruhunuza iyi gelen şeyleri yapın.
Ay boşlukta yapılmaması gerekenler;
İşle ilgili veya özel hayatla ilgili herhangi yeni bir şeye başlamayın.
Herhangi bir şey imzalamayın.
İşinizle ilgili görüşmeler ya da bir iş başvurusu yapmayın.
Alışveriş yapmayın, yeni bir şeyler almayın.
18:45 Ay Yengeç burcundaki seyahatine başlayacak; Ay, Yengeç burcunu yönettiği için  enerjisi güçlüdür. Ev ve aile, köklerimiz ve bizi güvende hissettiren şeyler vurgulanır. Sosyalleşmekten uzaklaşmak ve evde yalnız veya ailenizle biraz zaman geçirmek için mükemmel bir zamandır.  Yengeçteki Ay, duygusal duyguları da tetikler. Kendinizi eski şarkıları dinlerken, çocuklukta sevdiğiniz yiyecekleri arzularken ve bağlantınızı kaybettiklerinizle yeniden bağlantı kurmak için can atarken bulabilirsiniz. Kendinizi kontrol etmek ve sezgilerinizle yeniden bağlantı kurmak için biraz zaman ayırın. Güzel bir gün olsun sevgiler.