• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2020

EKİM 2020


EKİM 2020

11 EKİM 2020 PAZAR GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Herkese günaydınlar, iyi Pazarlar, 03:24 Ay Aslan burcuna geçti, 2,5 gün Ay Aslan temalarını yaşayacağız, içimizdeki çocuk harekete geçecek, herkesin ilgi odağı olmak isteyecek, şımartılmaktan hoşlanacağız. Ay Aslan günleri saçınızı kestirmek, bakım yaptırmak ya da boya yaptırmak için çok uygun günlerdir. Yaratıcı , sanatsal çalışmalar yapanlar için de yaratıcılıklarını ortaya çıkarma zamanıdır, değerlendirmek gerek, canlar. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
Venüs Uranüs uyumlu enerjisi bugün de gün boyunca etkili olacak; hobilerden romantizme kadar yaşamın tüm alanlarına uygulanabilecek yeni bir şey denemek için bir dürtü hissedebilirsiniz. Yeni bir aşk  mümkündür, farklı kültürlerden veya yaşam tarzlarından insanları hayatınıza çekebilirsiniz fakat  bu süreçte  başlayan yeni bir ilişki çok uzun sürmeyebilir. Sosyalleşmek için iyi bir zamandır, alışveriş gibi rutin aktivitelerde bile beklenmeyeni bekleyin. Alışveriş yapıyorsanız, imajınızı güzelleştirmek amacıyla güzellik ve moda ürünleri satın almak için de iyi bir zaman olacaktır. Yaratıcılığın da artacağı bir süreç olacağı için  yeni dans, müzik, sanat ve zanaat türlerini  de deneyebilirsiniz.
00:16:34 Jüpiter  ve Güneş gergin enerjisinin etkisi ile  abartılı durumlar söz konusu olabilir, abartılı duygular, abartılı para harcamaları söz konusu olabilir.
13:35-17:09 arasında Ay ve Kiron uyumlu enerjisi ile yaralarımıza şifa bulacağımız bir süreçte olacağız. Karşımızdakileri cesaretlendirerek yaratıcı yönlerini kullanmaları için onlara yardımcı olabiliriz.
18:40-22:13 Ay ve Uranüs arasındaki gergin enerjiler, beklenmedik hoş olmayan sürprizler getirebilir, maddi konularla ilgili  de beklenmedik sürprizler olabilir. Alışılmadık şeylere ve normalde yapmadığınız faaliyetlere  başlayabilirsiniz. Daha dürtüsel ve huysuz bir modda oluruz.
22:01-23 :50 Ay ve Merkür arasındaki gergin enerji ile dar görüşlülük veya karamsarlık nedeniyle anlaşmazlık söz konusu olabilir. Duygusal önyargılarınız düşüncelerinizi etkileyebilir bu yüzden plan ve projelerde değişimler olabilir, verdiğiniz sözlere dikkat edin yerine getiremeyeceğiniz sözler vermeyin canlar, sevgiler.