• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2020

EKİM 2020


EKİM 2020

12 EKİM 2020 GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Haftanın astrolojik açıdan en güzel sayılabilecek gününden günaydınlar ,Ay Aslan burcunda ilerlemeye devam ediyor, günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
10:05 Oğlak burcundaki Jüpiter ve Balık burcundaki Neptün arasındaki destekleyici enerji söz konusu  empati kurarak  ihtiyacı olan kimselere yardım etmek için  harekete geçebilirsiniz. Ayrıca sezgilerin güçlü olduğu, yaratıcılığımızın arttığı bir süreçtir. Büyüme ve iyi şans verir. Akademik  eğitim, grup etkinlikleri, seyahatler konularında harekete geçmek için güzel zamanlardır.
00:00-19:38 Merkür ve Venüs arasındaki uyumlu enerjisi, ilişkilerimizdeki daha az stres ve daha fazla uyum nedeniyle sevgimizi ve şefkatimizi ifade etme konusunda daha güzel bir akışta olacağız . Ayrıca ticari iş ilişkileri ve anlaşmalar için de gayet iyi bir enerji arkadaşlar. Bu kombinasyonda düşünceler güzel, bu yüzden kelimeler düşünceli bir şekilde ağızdan çıkar. Şiir ,şarkı sözü veya aşk romanı yazanlar için  yeteneklerinin artacağı saatlerdir. Venüs sanatı ve müziği yönettiği için  bu alanlarda yetenekli kılar, değerlendirin arkadaşlar.
12:17-16: 00 Ay Güneş arasındaki uyum yeni arkadaşlar edinmek ve hatta iş bağlantıları kurmak için aradığınız memnuniyeti verebilir. Ortak girişimler, ortaklıklar ve grup faaliyetleri başlatmak için de iyidir.
15:48-17:29 Ay ve Mars arasındaki uyum ile başkaları ile çalışmak ve liderlik rolünü üstlenmek kolay olur. Zaten özgüvenin ve cesaretin ölçülü bir şekilde hissedilmesi bu girişime destek olur. Görüşlerinizi etkili olarak savunabilir ve geri adım atmazsınız. Böylece başkalarının güvenini kazanabilirsiniz. Nerde olduğunuz, ne yaptığınız, amaçlarınızın ne olduğu hakkında gayet bilinçli olduğunuz saatlerdir. Sportif aktiviteler  için de uygundur, değerlendirmesi sizden, canlar.
17:29’ de Mars ile  kontağından sonra Ay boşluğa giriyor. 13 Ekim 07:55’ kadar boşlukta olacak unutmayalım önemli girişimler açısından uygun bir süreçte değildir, girişilen her iş sonuçsuz kalabilir. Sevgiler