• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2020

EKİM 2020


EKİM 2020

13 EKİM 2020 SALI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, 07:55 ‘te Ay Başak burcundaki seyahatine başladı. 2,5 gün boyunca değişken toprak burcu Başak'ta ruh hali, yoğun üretkenliğe ve arada sırada küçük değişikliklerle uyum sağlamaya yönelik olacak ,canlar. Ayrıca sinir sisteminize de dikkat etmek akıllıca olacaktır, özellikle de değişken bir burçsanız  (İkizler, Başak, Yay veya Balık).  Temizlemeyi, arınmayı, detoks yapmayı ve organize olmayı ,kişisel gelişim programları başlatmayı tercih edebileceğimiz birkaç gün geçireceğiz.  Başak Ay’ı adımlarımızı daha amaçlı atmak için   sabır gerektiren ve ayrıntılara odaklanan görevlerde bize  yardımcı olacaktır. Bu günlerde zaman alıcı ve konsantrasyon gerektiren işler, bahçe işleri (özellikle yabani otları temizleme ve budama), dağınıklığı giderme, dolapları ve diğer depolama alanlarını temizleme daha kolay olur arkadaşlar. Başak Ay’ının etkisiyle  daha aktif bir zihnimiz  olacağı için bulmacalar, zihinsel oyunlar ve  kitap okumak daha verimli olabilir. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
08:06 Terazi burcundaki  Güneş Koç burcundaki  Mars’a karşıt bir konumda, en güçlü arzularınıza ulaşmada daha cesur ve iddialı bir tavrınız olur.  Mars geri harekette olduğu için haklarınız veya istekleriniz için savaşmak zor olsa da  rekabet anahtar kelimedir. Bu  enerji  +3/-3 gün sürecek ve  ilişkilerde başkalarından gelen argümanlar ve öfke, olaylara yanlış şekilde yaklaştığınızı bilmenizi sağlayacağı gibi, sizin açınızdan sinirlilik, öfke veya kıskançlık durumlarını  artırabilir. Bu süreçte risk almaktan ve aceleci davranmaktan kaçının. Tartışmalar ortaya çıktığında bu enerjiyi  kontrollü kullanın arkadaşlar , öfkenizin kurbanı olmayın. Egzersiz, spor ve sıkı fiziksel çalışma, bu enerjiyi kanalize etmenin ve vücudunuzda kötü enerji  ve öfke birikmesini  önlemenin  en iyi yolları olabilir. Ayrıca, kazalara ,sakarlıklara da dikkat etmeli, mutfakta yemek pişirirken kesici aletlere de dikkat etmeliyiz, canlar. Mars Ateş topu gibi bir gezegendir, yangınlara dikkat, ateşli hastalıklara dikkat!
 21:56 -23:35 Ay Uranüs uyumlu açıları ile sürpriz gelişmelere açık zamanlar, ani, beklenmedik şaşırtıcı güzel haberler alabilirsiniz. Hepimiz için iyi bir gün olsun, sevgiler.