• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2020

EKİM 2020


EKİM 2020


Günaydınlar, Ay Başak burcu seyahati devam ediyor , günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
08:53  Ay  Terazi burcuna girecek ve buradaki seyahati boyunca,  ruh halimiz pek bir sosyal olmak isteyecek. Birbirimizle  fikir alışverişinde bulunmak , başkalarının  bakış açısını görmek ve ufkumuzu  genişletmek için fırsatlarımız olacak. Bu enerji ile arabuluculuk , adil bir anlaşma yapmak, bir arkadaş veya aile üyesiyle ilişkilerinizi dengelemek, işlerinizi kolaylaştırmak, ev alanınızı güzelleştirmek, meditasyon yapmak, dekorasyon işleri, modayı takip etmek  daha kolay olur.
Bugün saat 13:14 ‘te Güneş Plüton karesi gerçekleşiyor, bu enerji kontrol sahibi olma ihtiyacınızı artırır, ancak diğer güçlü insanlar veya otorite figürleriyle ego çatışmalarına da yol açabilir. Bu süreç yeniden doğmak ve daha fazla iç güç kazanmak için iyidir aslında. Bu nedenle yoğun duygularınızı hırslarınıza ve çabalarınıza kanalize ederek kullanmalısınız. Bu transit sırasında bazı kişilerin yaşamlarında otorite sahibi olan kişiler tarafından manipüle edilmesi muhtemeldir.
19:07 Ay ve Kiron arasındaki karşıtlık ilişkilerimizde duygusal anlamda yaralanabileceğimizin habercisi dikkatli olalım arkadaşlar.