• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2020

EKİM 2020


EKİM 2020

19 EKİM 2020 GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, herkese iyi haftalar olsun Ay 00:00-02:19 saatleri arasında Satürn ile uyumlu açısını gerçekleştirdikten sonra boşluğa giriyor. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
07:42 Ay Yay burcu seyahatine başlıyor 2,5 gün boyunca daha iyimser, pozitif bir ruh hali içinde olacağız. Ay Yay burcunun değişken halini pek sevmez , değişen koşullar söz konusu olduğu için Ay burada istediği ev ve aile duygusallığını bulamaz. Fakat bu konum daha dışa dönük ve arkadaş canlısı özgürlük arayışında, hareketli , samimi ve coşkulu oluruz hatta bazen patavatsız bile olabiliriz, canlar. Bu süreçte bilgi, eğitim, yabancılar, yabancı kültürler ve seyahatler gündemimizde olabilir.
00:00-08:37 Mars ve Jüpiter arasındaki gergin enerjiler söz konusu olacak. Jüpiter ve Mars doğa olarak birbirlerine hem benzerler hem de bazı zıt yönleri vardır. Birbirlerine benzer yönleri maceracı, yenilikçi, cesaretli ve abartıya açık olmalarıdır. Bu birkaç gün  gözü kara, abartılı  bir cesaret söz konusu olabilir. Şartlan gereğinden fazla zorlayabilir, başımızı derde sokabilir, kavgaya, rekabete kendimizi kaptırabilir ve hedeflerimizden gereksiz yere uzaklaşabiliriz. Spor ile uğraşan arkadaşlarımız varsa onlar da sporu abartabilir, aşırı kas geliştirebilir ya da ekstrem sporlarda fazla risk alabilirler, dikkatli olun. Bazılarımız  etik ve ahlaki , dini ve ilahi temalarda fanatikçe ya da sorumsuzca davranabilir. Bazılarınız ise  iş ve kariyeri konusunda, finansal konularda boyunuzu  aşan riskler alabilirsiniz, dikkat!
00:00-10:35 Venüs Jüpiter üçgeni etkisini bir kaç gün boyunca hissedeceğiz bu süreçte neşe, iyimserlik ve bolca sevgi getirir. Bu, transitlerin en çok beklenenlerinden biridir ve aşkı arayanlar için özel bir zamandır. Hem flört etmek için hem de  stresli ilişkileri onarmak için de harika bir zaman. Her türlü sosyalleşme , tatile çıkmak için mükemmel zamandır. Mali durumunuzun yeterince iyi olması gerektiği için alışveriş tercih edilir. Moda ,kozmetik, mücevher, sanat eserleri , evinizi veya ofisinizi dekore edecek her şeyi satın almak için de harika bir süreçtir. Venüs parayı yönetir ve Jüpiter serveti yönetir, bu nedenle bu süreçte yapılan yatırımlar servetinizi de artırabilir. İyi bir hafta olması dileği ile sevgiler.