• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2020

EKİM 2020


EKİM 2020

21 EKİM 2020 ÇARŞAMBA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Yay burcunda ilerlemeye devam ediyor , günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
04:06:38 Ay Güneş uyumlu enerjisi devrede olacak, bir iç denge hissi ve ayrıca yaşamla uyum ve memnuniyet duygusu verir, kişisel veya ilişki problemlerini çözmek için de  iyi bir zamandır. Ay Güneş ile temasından sonra   Ay boşluğa giriyor.
 09:43’te Ay Oğlak burcuna geçiyor ve hayatınıza düzen getirme ihtiyacı hissediyor olabiliriz. Oğlak burçların mimarıdır ve hedeflere ulaşmak için yapıyı, pratikliği, otoriteyi, somut fikirlerle çalışmayı, sebatı ve merdiveni tırmanmayı sembolize eder. Ay Oğlak burcunda iken yavaş ama istikrarlı sonuçlar veren uzun vadeli aktiviteler, pratik girişimler, kariyer sorunları, iş planı yapma, pratik yatırımlar gündeme gelebilir.
18:44-22:14 Ay ve Merkür arasındaki uyumlu enerji ile aile ve ilişki sorunları hakkında konuşmak için iyi bir zamandır çünkü her zamankinden daha duyarlı ve şefkatli olacağınız zamanlardır. Arkadaşlarınız ve komşularınızla daha fazla  iletişim içinde olabilirsiniz.. E-postaları geri göndermek ve faturaları ödemek gibi daha rutin zihinsel işleri halledebilirsiniz. Yazmak, işinizin bir parçasıysa, bu çok verimli bir zaman olabilir. Ticari ilişkilerinizde, iş toplantılarınızda bu saat aralığını kullanabilirsiniz.
04:34 etkisi birkaç gün devam edecek olan Venüs ve Plüton arasındaki uyumlu temas  özel ilişkilerde ve ilişkilere yönelik değerlendirmelerde yeniden yapılanmayı getirir. İlişkilerinizde  karizmanızı daha rahat ortaya koyabilme, parasal değişimleri rahat yapabilme, destek alma, güçlü kişilerle iyi ilişkiler sayesinde başarı elde etme söz konusu olabilir. Bu süreçte  önemli bir ilişki veya arkadaşlık başlayabilir. Venüs yaratıcı sanatsal becerileri de ifade ettiğinden yaratıcılık ve beceriler aktif bir şekilde ifade edilebilir.