• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2020

EKİM 2020


EKİM 2020

22 EKİM 2020 PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Oğlak burcunda ilerlemeye devam ediyor, sorumluluklarımızın bilincinde çalışmalarımıza devam eden bir süreçte olacağız. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
18:22 Ay ve Neptün arasındaki uyumlu enerji ile  insanlara karşı hassasiyetiniz  artar, başkaları ile ilgilenmekte öyle ileri gidilebilirsiniz ki, negatif enerjileri toplayıp kendinizi bir anda çok yorgun hissedebilirsiniz. Sezgileriniz ve psişik yetenekleriniz her zamankinden daha güçlü olabilir. Hayal  gücünüz daha canlı olabilir. Bu transit özellikle sanatsal ve yaratıcı arayışlar için iyidir. Güçlü hayal gücünüz, titreşim enerjisine dokunacak, görülmesi, hissedilmesi veya duyulması için somut bir biçim vermenizi sağlar. İyi bir ritim ve ton duygusu, dans ve müzik için mükemmeldir.
18: 54-22 : 23 Ay ve Jüpiter kavuşuyor, bu kısa süre içinde her şeyin yolunda olduğunu hissetmek, endişe ve korku duygularından tamamen uzaklaşmış olmak, kendinize güvenmek söz konusudur. Bu kolaylıklar sayesinde insanlarla ilişkiler iyi olur, başkalarını anlamanız onlarla güçlü duygu alışverişi yapmanız kolay olur. Bir diğer yandan da düşünceler yaşamın anlam ve derinliği üzerine kayar. Manevi veya hissedişe bağlı konulara ilgi artar.  Özellikle  tatil için planlama, yurtdışı konuları, akademik konularla ilgili  başlangıç ve ​​ yatırım yapmak için çok iyi zamanlardır. Ayrıca bu dönem aile ve arkadaşlarla vakit geçirmek için de iyidir çünkü bu süre boyunca herkes daha nazik ve daha destekleyicidir.
23:51 Ay ve Plüton kavuşumunun etkisi  kısa süreli olmasına karşın duyguların derinliğine işleyen bir etkidir, başka birisinin etkisiyle duygularınızla yüzleşmek durumu doğabilir. İçinde bulunduğunuz duruma göre bazen bu transit çok bunaltıcı olabilir ve kafanızdaki kaygı, kıskançlık, kin gibi duyguları yapılandırmanıza yol açar. Kıskançlık ve sahiplenme güdüleri çok derin duygusal deneyimler yaşatabilir. iyi bir gün olması dileği ile sevgiler.