• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EKİM 2020

EKİM 2020


EKİM 2020

GÜNEŞ AKREP BURCUNDA  23 EKİM- 22 KASIM
Güneş  “Akrep Mevsimi”ni resmi olarak başlatıyor ve 1 ay bu burçta kalarak Akrep temalarını daha fazla hissetmemize sebep olacak görünüyor arkadaşlar bu süreçte  bu temalar neler olabilir derseniz;
* Çevremizdeki kişilerle olan ilişkilerimizde duygularımız daha derin ve güçlü olacağı için  daha derin ve daha samimi bağlantılar aramaya başlayabiliriz.
*Daha kıskanç, daha sahiplenici, daha tutkulu olabiliriz.
*Akrep, arzu, cinsellik  ile de  ilişkilidir. Aynı zamanda insan davranışının temelini oluşturan psikolojik motivasyonlarla da ilgilidir. Bu süreçte daha tutkulu olabiliriz, cinsellik konuları gündeme gelebilir.
* Hayatımıza ve yaşadıklarımıza daha derinden bakmak isteyebilir, hayatımızı daha fazla sorgulayabiliriz  Merkür  de biliyorsunuz Akrep burcunda  ve her şeyin dibine inmek ister retroda da olduğu için geçmişle ilgili derin düşünme analiz etme verebilir.
* Bu süreçte gizemli ,  metafizik , ölüm ötesi , psikolojik  konulara daha meraklı alacağız, ayrıca sezgilerimizde de artış olabilir, farkında olup iç sesimize de gereken özeni gösterelim canlar!
*Akrep astrolojide 8.ev konuları ile ilgilidir. Sigorta, pirim, banka kredileri, ödemeler, ortak gelirler, finansla ilgili her konu bu ay gündemimizde daha fazla olabilir arkadaşlar.
*Akrep seyahatinin burçlara neler getireceğini okumak için www.astrodanismanlik.com sitemizden Ekim Ay’ı burçlar sayfasını tıklayabilirsiniz. Hepimiz için iyi bir Akrep mevsimi olması dileği ile sevgiler.